3-6-1245
3M
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 3-6-1245 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 3-6-1245 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 3-6-1245 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 3M |
| Περιγραφή | TAPE COPPER FOIL 76.2MMX5.5M |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $33.054 | $31.108 | $30.136 | $28.191 | $26.636 | |
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 3-6-1245 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 3M |
| Περιγραφή | TAPE COPPER FOIL 76.2MMX5.5M |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1124 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Insulation for Transformer Appl Guide1245 Tape Datasheet |
| Φωτογραφία προϊόντος | 3-6-1245.jpg |
| Κατηγορία | RF / IF και RFID |
| Πλάτος | 3.000" (76.20mm) |
| Τύπος | Shielding Tape |
| Πάχος - Συνολικά | 0.004" (0.10mm) |
| Σχήμα | - |
| Σειρά | 1245 |
| Αλλα ονόματα | 361245 3M9907 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό | Embossed Copper Foil |
| Μήκος | 18.000' (5.50m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Συγκολλητικός | Non-Conductive, Single Sided |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς 3M. Διαθέτουμε 3M 3-6-1245 τεμάχια 3-6-1245 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
3-6-10-SJ4570 - Κατασκευαστές:
3M - Περιγραφή:
LP RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCT 10PK - Σε απόθεμα:
2178
- Μέρος#:
3-601966-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
POSITIONER DANIELS # K776 - Σε απόθεμα:
731
- Μέρος#:
3-604773-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CABLE TIE HEAVY DUTY 15" LONG - Σε απόθεμα:
207899
- Μέρος#:
3-601966-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
POSITIONER DANIELS #K1347 - Σε απόθεμα:
1066
- Μέρος#:
3-601989-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN TERM BLK TAB DOUBLE 45 DEG - Σε απόθεμα:
62256
- Μέρος#:
3-6-10-SJ4575 - Κατασκευαστές:
3M - Περιγραφή:
RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCTNGL 10PK - Σε απόθεμα:
1904
- Μέρος#:
3-601966-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
POSITIONER DANIELS #K805 - Σε απόθεμα:
954
- Μέρος#:
3-6-10-SJ3560 - Κατασκευαστές:
3M - Περιγραφή:
RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCTNGL 10PK - Σε απόθεμα:
882
- Μέρος#:
3-603225-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
AMP-TY 9",120#NAT - Σε απόθεμα:
203175
