MAAM-011184-TR1000
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAAM-011184-TR1000 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAAM-011184-TR1000 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAAM-011184-TR1000 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Περιγραφή | IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.411 | $1.26 | $1.134 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $1.033 | $0.932 | $0.836 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAAM-011184-TR1000 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Περιγραφή | IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 36225 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAAM-011184 |
| Κατηγορία | RF / IF και RFID |
| Τάσης - Προμήθεια | 5V |
| δοκιμή Συχνότητα | 300MHz |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP-EP |
| Σειρά | - |
| Τύπος RF | CATV |
| Συσκευασία | Original-Reel® |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| P1dB | 21.7dBm |
| Αλλα ονόματα | 1465-1748-6 |
| Θόρυβος Εικόνα | 2.5dB |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Κέρδος | 21dB |
| Συχνότητα | 5MHz ~ 300MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | RF Amplifier IC CATV 5MHz ~ 300MHz 8-MSOP-EP |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 95mA |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Aeroflex (MACOM Technology Solutions). Διαθέτουμε Aeroflex (MACOM Technology Solutions) MAAM-011184-TR1000 τεμάχια MAAM-011184-TR1000 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAAM-011191 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Σε απόθεμα:
5289
- Μέρος#:
MAAM-011177-1SMB - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
EVAL BOARD FOR MAAM-011177 - Σε απόθεμα:
5644
- Μέρος#:
MAAM-011177-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Σε απόθεμα:
4690
- Μέρος#:
MAAM-011156-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN - Σε απόθεμα:
30037
- Μέρος#:
MAAM-011182-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP 45MHZ-1.2GHZ 8DFN - Σε απόθεμα:
45657
- Μέρος#:
MAAM-011206-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP 0HZ-15GHZ 6DFN - Σε απόθεμα:
5435
- Μέρος#:
MAAM-011191-1SMB - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
EVAL BOARD FOR MAAM-011191 - Σε απόθεμα:
5051
- Μέρος#:
MAAM-011206-TR3000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP 0HZ-15GHZ 6DFN - Σε απόθεμα:
16812
- Μέρος#:
MAAM-011117-001SMB - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
EVAL BOARD FOR MAAM-011117-TR100 - Σε απόθεμα:
279
- Μέρος#:
MAAM-011191-TR2500 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Σε απόθεμα:
5091
- Μέρος#:
MAAM-011177-TR3000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Σε απόθεμα:
5461
- Μέρος#:
MAAM-011191-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Σε απόθεμα:
5917
- Μέρος#:
MAAM-011206-SMB - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
EVAL BOARD FOR MAAM-011206 - Σε απόθεμα:
280
- Μέρος#:
MAAM-011186-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC AMP DIFF CATV VAR GAIN 48QFN - Σε απόθεμα:
13123
- Μέρος#:
MAAM-011177 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Σε απόθεμα:
4755
- Μέρος#:
MAAM-011117-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP GP 50MHZ-2.7GHZ 8DFN - Σε απόθεμα:
5084
- Μέρος#:
MAAM-011162-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP 5MHZ-1.2GHZ SOT89-3 - Σε απόθεμα:
52152
- Μέρος#:
MAAM-011177-TR2500 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Σε απόθεμα:
5674
- Μέρος#:
MAAM-011185-TR1000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN - Σε απόθεμα:
31603
- Μέρος#:
MAAM-011191-TR3000 - Κατασκευαστές:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Περιγραφή:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Σε απόθεμα:
4237

