1-5504958-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1-5504958-1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1-5504958-1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 1-5504958-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.145 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 1-5504958-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1646 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 5504958-1 |
| Φωτογραφία προϊόντος | 1-5504958-1.jpg |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Τύπος | Multimode, Duplex |
| Σειρά | - |
| επιστροφή Απώλεια | - |
| Ακροαματικότητα | OFNR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος - Συνολικά | 36.1' (11.0m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | - |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.52dB |
| Τύπος ινών | 62.5/125 |
| Χαρακτηριστικά | Riser, Zipcord |
| Λεπτομερής περιγραφή | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 36.1' (11.0m) |
| Χρώμα - Συνδέσεις | Beige, Black |
| Χρώμα - Cable | Orange |
| Τύπος καλωδίου | Twin Zip |
| καλώδιο Διάμετρος | 0.12" (3.0mm) |
| ακτίνα καμπυλότητας | - |
| 2ο Connector | ST (2) |
| 1ο Connector | SC Duplex |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 1-5504958-1 τεμάχια 1-5504958-1 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
1-5504958-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Σε απόθεμα:
1531
- Μέρος#:
1-5504008-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 231UM - Σε απόθεμα:
10469
- Μέρος#:
1-5504958-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Σε απόθεμα:
2118
- Μέρος#:
1-5504566-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 336UM - Σε απόθεμα:
9484
- Μέρος#:
1-5504958-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Σε απόθεμα:
2136
- Μέρος#:
1-5504958-6 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Σε απόθεμα:
333
- Μέρος#:
1-5504008-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - Σε απόθεμα:
10943
- Μέρος#:
1-5504958-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Σε απόθεμα:
2263
- Μέρος#:
1-5503995-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5/125UM ZIP OMCER14 - Σε απόθεμα:
3968
- Μέρος#:
1-5504008-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 240UM - Σε απόθεμα:
15679
- Μέρος#:
1-5504969-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Σε απόθεμα:
4205
- Μέρος#:
1-5504014-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 140UM - Σε απόθεμα:
7682
- Μέρος#:
1-5504958-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Σε απόθεμα:
2476
- Μέρος#:
1-5504407-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX - Σε απόθεμα:
14496
- Μέρος#:
1-5504969-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Σε απόθεμα:
5284
- Μέρος#:
1-5504646-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - Σε απόθεμα:
31600
- Μέρος#:
1-5504969-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Σε απόθεμα:
4333
- Μέρος#:
1-5504969-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Σε απόθεμα:
4402
- Μέρος#:
1-5503995-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5/125UM ZIP OMCER18 - Σε απόθεμα:
4290
- Μέρος#:
1-5504969-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Σε απόθεμα:
4120
