2-6754410-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 2-6754410-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 2-6754410-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 2-6754410-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA,XG,MTRJ-SC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $36.383 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 2-6754410-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA,XG,MTRJ-SC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 973 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 6754410 |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Τύπος | Multimode, Duplex |
| Σειρά | - |
| επιστροφή Απώλεια | 20dB |
| Ακροαματικότητα | OFNR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος - Συνολικά | 85.3' (26.0m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | - |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.54dB |
| Τύπος ινών | 50/125 |
| Χαρακτηριστικά | Riser, Zipcord |
| Λεπτομερής περιγραφή | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 85.3' (26.0m) |
| Χρώμα - Συνδέσεις | Red |
| Χρώμα - Cable | Orange |
| Τύπος καλωδίου | Twin Zip |
| καλώδιο Διάμετρος | 0.14" (3.6mm) |
| ακτίνα καμπυλότητας | - |
| 2ο Connector | MT-RJ Secure |
| 1ο Connector | SC Duplex |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 2-6754410-6 τεμάχια 2-6754410-6 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
2-6754410-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
1078
- Μέρος#:
2-6754411-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
1098
- Μέρος#:
2-6754399-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - Σε απόθεμα:
1124
- Μέρος#:
2-6754272-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
68
- Μέρος#:
2-6754411-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - Σε απόθεμα:
1069
- Μέρος#:
2-6754410-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
978
- Μέρος#:
2-6754411-6 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
968
- Μέρος#:
2-6754410-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
885
- Μέρος#:
2-6754411-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
1143
- Μέρος#:
2-6754410-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
901
- Μέρος#:
2-6754411-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
960
- Μέρος#:
2-6754411-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
1000
- Μέρος#:
2-6754410-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
766
- Μέρος#:
2-6754411-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
1142
- Μέρος#:
2-6754410-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - Σε απόθεμα:
1135
- Μέρος#:
2-6754410-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
950
- Μέρος#:
2-6754272-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
78
- Μέρος#:
2-6754272-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
83
- Μέρος#:
2-6754410-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
1115
- Μέρος#:
2-6754410-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,XG,MTRJ-SC - Σε απόθεμα:
1254

