4-6435024-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 4-6435024-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 4-6435024-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 4-6435024-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA 62.5 12F OFNP MPO |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $514.308 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 4-6435024-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA 62.5 12F OFNP MPO |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 76 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 6435024 |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Τύπος | Multimode, Simplex |
| Σειρά | - |
| επιστροφή Απώλεια | - |
| Ακροαματικότητα | OFNP, OFNR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος - Συνολικά | 462.6' (141.0m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | - |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.96dB |
| Τύπος ινών | 62.5/125 |
| Χαρακτηριστικά | Plenum, Riser |
| Λεπτομερής περιγραφή | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 462.6' (141.0m) |
| Χρώμα - Συνδέσεις | Black |
| Χρώμα - Cable | Orange |
| Τύπος καλωδίου | Trunk |
| καλώδιο Διάμετρος | 0.24" (6.2mm) |
| ακτίνα καμπυλότητας | - |
| 2ο Connector | MPO |
| 1ο Connector | MPO |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 4-6435024-6 τεμάχια 4-6435024-6 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
4-643498-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
15P MTA100 CONN ASSY BLK LF - Σε απόθεμα:
32003
- Μέρος#:
4-6435024-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
63
- Μέρος#:
4-6435025-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
34
- Μέρος#:
4-6435024-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A,62.5125,12FIB,PLE,MPO - Σε απόθεμα:
67
- Μέρος#:
4-6435024-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
70
- Μέρος#:
4-643498-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
14P MTA100 CONN ASSY BLK LF - Σε απόθεμα:
56526
- Μέρος#:
4-643498-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
13P MTA100 CONN ASSY BLK LF - Σε απόθεμα:
48075
- Μέρος#:
4-6435024-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Σε απόθεμα:
72
- Μέρος#:
4-6435025-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
30
- Μέρος#:
4-6435024-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
70
- Μέρος#:
4-6435025-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Σε απόθεμα:
39
- Μέρος#:
4-6435024-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
72
- Μέρος#:
4-6435025-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
33
- Μέρος#:
4-643498-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
12P MTA100 CONN ASSY BLK LF - Σε απόθεμα:
74344
- Μέρος#:
4-6435024-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
71
- Μέρος#:
4-6435024-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
72
- Μέρος#:
4-6435025-6 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Σε απόθεμα:
35
- Μέρος#:
4-6435024-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Σε απόθεμα:
69
- Μέρος#:
4-6435025-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Σε απόθεμα:
34
- Μέρος#:
4-6435025-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A,62.5125,24FIB,PLE,MPO - Σε απόθεμα:
36

