5492022-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 5492022-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 5492022-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 5492022-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 5492022-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5349 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 5492022 |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Τύπος | Singlemode, Duplex |
| Σειρά | OPTIMATE |
| επιστροφή Απώλεια | 55dB |
| Ακροαματικότητα | OFNR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος - Συνολικά | 49.2' (15.0m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | - |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.50dB |
| Τύπος ινών | - |
| Χαρακτηριστικά | Riser, Zipcord |
| Λεπτομερής περιγραφή | Cable Fiber Optic FC/UPC (2) To FC/UPC (2) 49.2' (15.0m) |
| Χρώμα - Συνδέσεις | Blue |
| Χρώμα - Cable | Yellow |
| Τύπος καλωδίου | Twin Zip |
| καλώδιο Διάμετρος | 0.12" (3.0mm) |
| ακτίνα καμπυλότητας | - |
| 2ο Connector | FC/UPC (2) |
| 1ο Connector | FC/UPC (2) |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 5492022-6 τεμάχια 5492022-6 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
5492065-6 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
PIGTAIL SM BUF FIB SC (NG) - Σε απόθεμα:
4947
- Μέρος#:
5492021-6 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)49FT - Σε απόθεμα:
5161
- Μέρος#:
5492021-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)65FT - Σε απόθεμα:
5694
- Μέρος#:
5492052-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - Σε απόθεμα:
21686
- Μέρος#:
5492022-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)65FT - Σε απόθεμα:
5462
- Μέρος#:
5492021-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - Σε απόθεμα:
4616
- Μέρος#:
5492022-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)3FT - Σε απόθεμα:
6043
- Μέρος#:
5492022-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)33FT - Σε απόθεμα:
5851
- Μέρος#:
5492022-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)10FT - Σε απόθεμα:
5261
- Μέρος#:
5492022-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)98FT - Σε απόθεμα:
5141
- Μέρος#:
5492052-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - Σε απόθεμα:
22892
- Μέρος#:
5492065-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
PIGTAIL SM BUF FIB SC(NG)3.06M - Σε απόθεμα:
4150
- Μέρος#:
5492065-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
PIGTAIL SM BUF FIB SC (NG) - Σε απόθεμα:
4517
- Μέρος#:
5492022-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)6FT - Σε απόθεμα:
5205
- Μέρος#:
5492022-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)16FT - Σε απόθεμα:
5422
- Μέρος#:
5492021-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)33FT - Σε απόθεμα:
5149
- Μέρος#:
5492021-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - Σε απόθεμα:
5628
- Μέρος#:
5492022-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)19FT - Σε απόθεμα:
4751
- Μέρος#:
5492051-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Σε απόθεμα:
12215
- Μέρος#:
5492051-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Σε απόθεμα:
10795

