6-837975-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 6-837975-4 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 6-837975-4 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 6-837975-4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | LGH MLD END ELECT LEAD |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $56.177 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 6-837975-4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | LGH MLD END ELECT LEAD |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 560 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 837975 |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Gauge Wire | 16 AWG |
| Τάση | 40kV |
| θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό - Cap | Epoxy |
| Μήκος | 9.38" (238.252mm) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | 16 AWG LGH-3 Plug to Cable (Round) Unshielded 9.38" (238.252mm) |
| Τύπος υποδοχής | LGH-3 Plug to Cable (Round) |
| Χρώμα - Wire | White |
| Χρώμα - Cap | Green |
| βαρέλι Βάθος | 1.81" (45.97mm) |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 6-837975-4 τεμάχια 6-837975-4 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
6-828586-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN HEADER 60POS R/A 30GOLD - Σε απόθεμα:
4535
- Μέρος#:
6-836566-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-4 PLUG TO CBL 16AWG 25.38" - Σε απόθεμα:
416
- Μέρος#:
6-833779-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-3 PLUG TO CBL 16AWG 3.28' - Σε απόθεμα:
278
- Μέρος#:
6-854014-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
ANVIL, COMB. (.070X.086) - Σε απόθεμα:
472
- Μέρος#:
6-837975-6 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-3 LEAD ELECT MLD END - Σε απόθεμα:
512
- Μέρος#:
6-828588-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN HEADER .110" - Σε απόθεμα:
4383
- Μέρος#:
6-832692-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-1L PLUG TO CBL 16AWG 36.38" - Σε απόθεμα:
318
- Μέρος#:
6-846950-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-4 PLUG TO LGH-4 PLUG 16AWG - Σε απόθεμα:
128
- Μέρος#:
6-854014-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
ANVIL, COMB. (.090 - .098) - Σε απόθεμα:
490
- Μέρος#:
6-828588-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN HEADER .110" - Σε απόθεμα:
5872
- Μέρος#:
6-846290-6 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-4 PLUG TO CBL 16AWG 18.38" - Σε απόθεμα:
223
- Μέρος#:
6-854014-0 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
ANVIL, COMBINATION 110 X 136 - Σε απόθεμα:
422
- Μέρος#:
6-832692-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-1L PLUG TO CBL 16AWG 25.38" - Σε απόθεμα:
345
- Μέρος#:
6-846290-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-4 PLUG TO CBL 16AWG 20.38" - Σε απόθεμα:
288
- Μέρος#:
6-854014-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
ANVIL, COMB. (.062X.106) - Σε απόθεμα:
479
- Μέρος#:
6-849099-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-1 PLUG TO CBL 16AWG 10.03' - Σε απόθεμα:
161
- Μέρος#:
6-837655-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-1 PLUG TO CBL 16AWG 10.25" - Σε απόθεμα:
590
- Μέρος#:
6-854014-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
ANVIL, COMBINATION - Σε απόθεμα:
484
- Μέρος#:
6-837655-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LGH-1 PLUG TO CBL 16AWG 6.59' - Σε απόθεμα:
552
- Μέρος#:
6-828590-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PIN HEADER VERT 64POS AU - Σε απόθεμα:
5282

