KSL0V411 LFTR
C&K
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε KSL0V411 LFTR με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε KSL0V411 LFTR με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | KSL0V411 LFTR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | C&K |
| Περιγραφή | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.388 | $0.372 | $0.351 | $0.309 | $0.281 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
| $0.267 | $0.26 | $0.204 | $0.19 | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | KSL0V411 LFTR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | C&K |
| Περιγραφή | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 127409 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | KSA, KSL Series Tact Datasheet |
| Φωτογραφία προϊόντος | KSL0V411 LFTR-001.jpg , KSL0V411 LFTR-002.jpg , KSL0V411 LFTR-003.jpg |
| Κατηγορία | Διακόπτες |
| Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά | IP60 - Dust Tight |
| Στυλ λήξης | PC Pin |
| Παροχή ρεύματος | - |
| Σειρά | KSL |
| Κατάσταση RoHS | Bulk |
| Δύναμη απελευθέρωσης | - |
| Τύπος ρελέ | - |
| κώδικα εξόδου | Side Actuated |
| Άλλα ονόματα | *KSL0V411 LFTR CKN10749 KSL0V411 LFTR-ND Y33R41139FP LFT Y33R41139FP LFT-ND Y33R41139FPLFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 90°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole, Right Angle |
| Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή | KSL0V411 LFTR |
| Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) | Non-Illuminated |
| Φωτισμός | Standard |
| Fuse Τύπος | - |
| Τύπος υγρού | 0.05A @ 32VDC |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διευρυμένη περιγραφή | Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle |
| Περιγραφή | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Μετρήστε Τιμή | SPST-NO |
| Επαφή Χρονισμός | Off-Mom |
| Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier | 8.00mm x 8.00mm |
| Στυλ ενεργοποιητή / Μέγεθος | 300gf |
| ενεργοποιητή Προσανατολισμού | 11.10mm |
| Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία | - |
| ενεργοποιητή χρώματος | - |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς C&K. Διαθέτουμε C&K KSL0V411 LFTR τεμάχια KSL0V411 LFTR διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
KSL0V411LFTR - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - Σε απόθεμα:
122813
- Μέρος#:
KSL0V431LFT - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - Σε απόθεμα:
89530
- Μέρος#:
KSL0V331LFT - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - Σε απόθεμα:
115812
- Μέρος#:
KSL0V311LFT - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - Σε απόθεμα:
133635
- Μέρος#:
KSL0V411LFT - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - Σε απόθεμα:
5400
- Μέρος#:
KSL0V531LFT - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - Σε απόθεμα:
138728
- Μέρος#:
KSL0V531 LFTR - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - Σε απόθεμα:
118960
- Μέρος#:
KSL0V311 LFTR - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - Σε απόθεμα:
125856
- Μέρος#:
KSL0V431 LFTR - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - Σε απόθεμα:
63240
- Μέρος#:
KSL0V331 LFTR - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - Σε απόθεμα:
100925
- Μέρος#:
KSL0V511 LFTR - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - Σε απόθεμα:
94635
- Μέρος#:
KSL0V511LFT - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - Σε απόθεμα:
163665
