QS1 KQS1 BK N C
C&K
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε QS1 KQS1 BK N C με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε QS1 KQS1 BK N C με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Κατασκευαστής | C&K |
| Περιγραφή | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.834 | $14.294 | $13.695 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.839 | $12.411 | $11.726 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Κατασκευαστής | C&K |
| Περιγραφή | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 3144 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | QS, RS Switch Modules Datasheet |
| Φωτογραφία προϊόντος | QS1 KQS1 BK N C.jpg |
| Κατηγορία | Διακόπτες |
| Τάση Αξιολόγηση - DC | 30V |
| Τάσης - Προμήθεια | - |
| Τύπος | Navigation Switch, 2 - Axis |
| Στυλ λήξης | Card Edge |
| Λειτουργία διακόπτη | 4-Way Directional |
| Σειρά | QS |
| Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις | - |
| Παραγωγή | Digital (Mechanical Switch) |
| Αλλα ονόματα | *QS1 K*QS1 BK N C *QS1 KQS1 BK N C 840300-0501 CKN9538 QS1KQS1BKNC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C ~ 85°C |
| Δύναμη λειτουργίας | - |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| μηχανική ζωή | 1,000,000 Cycles |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Προστασία Ingress | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Λειτουργίες, Extra | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| ηλεκτρική ζωή | 1,000,000 Cycles |
| Λεπτομερής περιγραφή | Navigation Switch, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 100mA (DC) |
| Επικοινωνία Υλικό | - |
| Επικοινωνία Finish | - |
| ενεργοποιητής Τύπος | Rocker |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς C&K. Διαθέτουμε C&K QS1 KQS1 BK N C τεμάχια QS1 KQS1 BK N C διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
QS10.241-A1 - Κατασκευαστές:
PULS, LP - Περιγραφή:
AC/DC CONVERTER 24V 240W - Σε απόθεμα:
174
- Μέρος#:
QS101XXB24 - Κατασκευαστές:
APEM Inc. - Περιγραφή:
INDICATOR 10MM FIXED BL 24V SLDR - Σε απόθεμα:
32180
- Μέρος#:
QS1 KQS1 BK S C - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V - Σε απόθεμα:
4551
- Μέρος#:
QS101XXHG110 - Κατασκευαστές:
APEM Inc. - Περιγραφή:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 110V - Σε απόθεμα:
36916
- Μέρος#:
QS10.481-D1 - Κατασκευαστές:
PULS - Περιγραφή:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Σε απόθεμα:
191
- Μέρος#:
QS10.121-A1 - Κατασκευαστές:
PULS - Περιγραφή:
DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A - Σε απόθεμα:
158
- Μέρος#:
QS101XXB12 - Κατασκευαστές:
APEM Inc. - Περιγραφή:
INDICATOR 10MM FIXED BL 12V SLDR - Σε απόθεμα:
31827
- Μέρος#:
QS10.241-C1 - Κατασκευαστές:
PULS - Περιγραφή:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Σε απόθεμα:
223
- Μέρος#:
QS10.241-D1 - Κατασκευαστές:
PULS - Περιγραφή:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Σε απόθεμα:
274
- Μέρος#:
QS101XXHB220 - Κατασκευαστές:
APEM Inc. - Περιγραφή:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 220V - Σε απόθεμα:
23818
- Μέρος#:
QS101XXHG220 - Κατασκευαστές:
APEM Inc. - Περιγραφή:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 220V - Σε απόθεμα:
44988
- Μέρος#:
QS101XXHB110 - Κατασκευαστές:
APEM Inc. - Περιγραφή:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 110V - Σε απόθεμα:
25089
- Μέρος#:
QS101XXG24 - Κατασκευαστές:
APEM Inc. - Περιγραφή:
INDICATOR 10MM FIXED GR 24V SLDR - Σε απόθεμα:
49465
- Μέρος#:
QS101XXG12 - Κατασκευαστές:
APEM Inc. - Περιγραφή:
INDICATOR 10MM FIXED GR 12V SLDR - Σε απόθεμα:
48368
- Μέρος#:
QS10.481-A1 - Κατασκευαστές:
PULS - Περιγραφή:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Σε απόθεμα:
167
