911M-2-3-02000-G
CNC Tech
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 911M-2-3-02000-G με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 911M-2-3-02000-G με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 911M-2-3-02000-G |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CNC Tech |
| Περιγραφή | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.488 | $14.882 | $14.259 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $13.367 | $12.922 | $12.209 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 911M-2-3-02000-G |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CNC Tech |
| Περιγραφή | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2636 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 911M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Τύπος | Multimode, Duplex, OM3 |
| Σειρά | - |
| επιστροφή Απώλεια | - |
| Ακροαματικότητα | - |
| Αλλα ονόματα | 1175-1898 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | Not Applicable |
| Μήκος - Συνολικά | 65.6' (20.0m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.30dB |
| Τύπος ινών | 50/125 |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 65.6' (20.0m) |
| Χρώμα - Συνδέσεις | Beige |
| Χρώμα - Cable | Aqua |
| Τύπος καλωδίου | - |
| καλώδιο Διάμετρος | 0.08" (2.0mm) |
| ακτίνα καμπυλότητας | - |
| 2ο Connector | LC Duplex |
| 1ο Connector | LC Duplex |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς CNC Tech. Διαθέτουμε CNC Tech 911M-2-3-02000-G τεμάχια 911M-2-3-02000-G διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
911M-2-3-00700-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - Σε απόθεμα:
4469
- Μέρος#:
911M-2-3-01000-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - Σε απόθεμα:
4279
- Μέρος#:
911M-2-3-02000-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - Σε απόθεμα:
2064
- Μέρος#:
911M-2-3-00500-G - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - Σε απόθεμα:
5740
- Μέρος#:
911S-2-5-00200 - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - Σε απόθεμα:
8154
- Μέρος#:
911M-2-3-01000-G - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - Σε απόθεμα:
4106
- Μέρος#:
911M-2-3-02500-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - Σε απόθεμα:
1945
- Μέρος#:
911S-2-5-00100-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - Σε απόθεμα:
8585
- Μέρος#:
911S-2-5-00200-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - Σε απόθεμα:
6308
- Μέρος#:
911M-2-3-00500-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - Σε απόθεμα:
4903
- Μέρος#:
911M-2-3-00700-G - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - Σε απόθεμα:
5137
- Μέρος#:
911M-2-3-00300-G - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Σε απόθεμα:
8039
- Μέρος#:
911M-2-3-01500-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - Σε απόθεμα:
2920
- Μέρος#:
911M-2-3-01500-G - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - Σε απόθεμα:
3793
- Μέρος#:
911M-2-3-02500-G - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - Σε απόθεμα:
2597
- Μέρος#:
911S-2-5-00100 - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - Σε απόθεμα:
8118
- Μέρος#:
911S-2-5-00300 - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - Σε απόθεμα:
6366
- Μέρος#:
911M-2-3-00300-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Σε απόθεμα:
6029
- Μέρος#:
911S-2-5-00500 - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 5M - Σε απόθεμα:
7500
- Μέρος#:
911S-2-5-00300-PL - Κατασκευαστές:
CNC Tech - Περιγραφή:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - Σε απόθεμα:
7888

