CR4120-75
CR Magnetics, Inc.
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε CR4120-75 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε CR4120-75 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | CR4120-75 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CR Magnetics, Inc. |
| Περιγραφή | SENSOR CURRENT XFMR 75A AC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $58.093 | $54.461 | $52.646 | $50.83 | $49.922 | |
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | CR4120-75 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CR Magnetics, Inc. |
| Περιγραφή | SENSOR CURRENT XFMR 75A AC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 787 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | CR4100 Series |
| Φωτογραφία προϊόντος | CR4120-75-001.jpg , CR4120-75-002.jpg |
| Κατηγορία | Αισθητήρες, Μορφοτροπείς |
| Τάσης - Προμήθεια | 24V |
| Σειρά | CR4100 |
| Τύπος αισθητήρα | Transformer w/Conditioning |
| ευαισθησία | - |
| Χρόνος απόκρισης | 250ms |
| Πόλωση | Bidirectional |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | Module |
| Παραγωγή | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Αλλα ονόματα | 582-1052 CR412075 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 60°C |
| Αριθμός καναλιών | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | DIN Rail, Panel |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| γραμμικότητα | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Συχνότητα | 20Hz ~ 5kHz |
| για τη μέτρηση | AC |
| Λεπτομερής περιγραφή | Current Sensor 75A 1 Channel Transformer w/Conditioning Bidirectional Module |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 40mA |
| Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης | 75A |
| Καλιφόρνια Prop 65 | Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Acrylonitrile which is known to the State of California to cause cancer. For more information go to www.P65warnings.ca.gov. |
| Ακρίβεια | ±0.5% |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς CR Magnetics, Inc.. Διαθέτουμε CR Magnetics, Inc. CR4120-75 τεμάχια CR4120-75 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
CR4120-25 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 25A AC - Σε απόθεμα:
563
- Μέρος#:
CR4120-100 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC - Σε απόθεμα:
738
- Μέρος#:
CR4120S-20 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 20A AC - Σε απόθεμα:
514
- Μέρος#:
CR4120-5 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 5A AC - Σε απόθεμα:
518
- Μέρος#:
CR4120S-5 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 5A AC - Σε απόθεμα:
436
- Μέρος#:
CR4120-15 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 15A AC - Σε απόθεμα:
524
- Μέρος#:
CR4120S-150 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 150A AC - Σε απόθεμα:
442
- Μέρος#:
CR4120S-25 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 25A AC - Σε απόθεμα:
477
- Μέρος#:
CR4120S-40 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 40A AC - Σε απόθεμα:
529
- Μέρος#:
CR4120-150 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 150A AC - Σε απόθεμα:
564
- Μέρος#:
CR4120S-15 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 15A AC - Σε απόθεμα:
451
- Μέρος#:
CR4120S-0.5 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 0.5A AC - Σε απόθεμα:
429
- Μέρος#:
CR4120-40 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 40A AC - Σε απόθεμα:
475
- Μέρος#:
CR4120S-30 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 30A AC - Σε απόθεμα:
433
- Μέρος#:
CR4120-50 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 50A AC - Σε απόθεμα:
612
- Μέρος#:
CR4120-30 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 30A AC - Σε απόθεμα:
616
- Μέρος#:
CR4120-10 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 10A AC - Σε απόθεμα:
556
- Μέρος#:
CR4120-20 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 20A AC - Σε απόθεμα:
535
- Μέρος#:
CR4120S-10 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 10A AC - Σε απόθεμα:
477
- Μέρος#:
CR4120S-100 - Κατασκευαστές:
CR Magnetics, Inc. - Περιγραφή:
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC - Σε απόθεμα:
541
