500-0690-00
FLIR
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 500-0690-00 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 500-0690-00 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 500-0690-00 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FLIR |
| Περιγραφή | THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $67.025 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 500-0690-00 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FLIR |
| Περιγραφή | THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 554 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | LEPTON® (LWIR) DatasheetLepton Software Interface Desc Doc |
| Φωτογραφία προϊόντος | 500-0690-00.jpg |
| Κατηγορία | Αισθητήρες, Μορφοτροπείς |
| Τάσης - Προμήθεια | 2.72 V ~ 2.88 V |
| Τύπος | Thermal |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Module |
| Σειρά | Lepton® |
| pixel Size | 17µm x 17µm |
| Συσκευασία | Tray |
| Συσκευασία / υπόθεση | Module |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ 65°C |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο | 8.6 |
| Λεπτομερής περιγραφή | Thermal Image Sensor 80H x 60V 17µm x 17µm Module |
| Ενεργά Pixel Array | 80H x 60V |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς FLIR. Διαθέτουμε FLIR 500-0690-00 τεμάχια 500-0690-00 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
500-0763-01 - Κατασκευαστές:
FLIR - Περιγραφή:
THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V - Σε απόθεμα:
535
- Μέρος#:
500 - Κατασκευαστές:
Keystone Electronics Corp. - Περιγραφή:
HOLDER BATT PC COIN 1CELL 12MM - Σε απόθεμα:
90385
- Μέρος#:
500-080 - Κατασκευαστές:
Bivar, Inc. - Περιγραφή:
MOUNT CIRCULAR TO5 0.071" - Σε απόθεμα:
307935
- Μέρος#:
500-0726-01 - Κατασκευαστές:
FLIR - Περιγραφή:
THERMAL IMAGE SENSOR 160HX120V - Σε απόθεμα:
438
- Μέρος#:
500-0659-01 - Κατασκευαστές:
FLIR - Περιγραφή:
THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V - Σε απόθεμα:
527
- Μέρος#:
500-0940 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
CONSOLE STEEL GRAY 7.15"LX7.74"W - Σε απόθεμα:
3421
- Μέρος#:
500-0950 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
CONSOLE STEEL GRAY 7.94LX11.83"W - Σε απόθεμα:
2986
- Μέρος#:
500-0930 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
CONSOLE STEEL GRAY 7.15"LX7.11"W - Σε απόθεμα:
3949
- Μέρος#:
500-0643-00 - Κατασκευαστές:
FLIR - Περιγραφή:
THERMAL IMAGE SENSOR 80HX60V - Σε απόθεμα:
466
- Μέρος#:
500-00001 - Κατασκευαστές:
Parallax, Inc. - Περιγραφή:
TRANSISTOR, NPN SW HS 200MA - Σε απόθεμα:
64208
- Μέρος#:
500-078 - Κατασκευαστές:
Bivar, Inc. - Περιγραφή:
CIRC-O-GIDE SNAP 0.5" 0.424 BK - Σε απόθεμα:
5269
- Μέρος#:
500-0771-01 - Κατασκευαστές:
FLIR - Περιγραφή:
THERMAL IMAGE SENSOR 160HX120V - Σε απόθεμα:
375
- Μέρος#:
500-006848-0000 - Κατασκευαστές:
Astec America (Artesyn Embedded Technologies) - Περιγραφή:
LCM1500 EXTENDED BUSBAR - Σε απόθεμα:
5204
- Μέρος#:
500 3ZELRZ - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN BARRIER BLOCK STRAIN RELIEF - Σε απόθεμα:
93572

