75AP36-01-1-06N
Grayhill, Inc.
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 75AP36-01-1-06N με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 75AP36-01-1-06N με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 75AP36-01-1-06N |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Grayhill, Inc. |
| Περιγραφή | SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $9.44 | $8.803 | $8.675 | $8.548 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $7.527 | $7.272 | $7.144 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 75AP36-01-1-06N |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Grayhill, Inc. |
| Περιγραφή | SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4393 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 75 Series |
| Φωτογραφία προϊόντος | 75AP36-01-1-06N-001.jpg , 75AP36-01-1-06N-002.jpg |
| Κατηγορία | Διακόπτες |
| Τάση Αξιολόγηση - DC | 30V |
| Τάση Αξιολόγηση - AC | 115V |
| Στυλ λήξης | PC Pin |
| Σειρά | 75 |
| Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις | - |
| Αλλα ονόματα | 75AP36-01-1-06N-ND 75AP3601106N GH7361 |
| Δύναμη λειτουργίας | - |
| Αριθμός θέσεων | 6 |
| Αριθμός πόλων ανά Deck | 1 |
| Αριθμός Decks | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ο δείκτης σταματά | Fixed |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Rotary Switch 6 Position SP6T 200mA (AC/DC) 115VAC Through Hole |
| Βάθος Πίσω από τον πίνακα | 12.42mm |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 200mA (AC/DC) |
| Επαφή Χρονισμός | Non-Shorting (BBM) |
| Επικοινωνία Υλικό | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Κύκλωμα ανά Deck | SP6T |
| Γωνία Πέτα | 36° |
| ενεργοποιητής Τύπος | Screwdriver Slot |
| ενεργοποιητή Μήκος | Flush |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Grayhill, Inc.. Διαθέτουμε Grayhill, Inc. 75AP36-01-1-06N τεμάχια 75AP36-01-1-06N διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
75AP36-01-1-02N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4592
- Μέρος#:
75AP36-01-2-02N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3403
- Μέρος#:
75AF36-01-2-05N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
2912
- Μέρος#:
75AP36-01-1-04N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4229
- Μέρος#:
75AP36-01-1-10N-C - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4046
- Μέρος#:
75AP36-01-2-05N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3378
- Μέρος#:
75AF36-01-1-08N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 8POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3488
- Μέρος#:
75AF36-01-1-10N-C - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3836
- Μέρος#:
75AP36-01-2-03N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3115
- Μέρος#:
75AP36-01-1-07N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 7POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4081
- Μέρος#:
75AP36-01-1-03N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4536
- Μέρος#:
75AF36-01-1-05N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4270
- Μέρος#:
75AP36-01-1-08N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 8POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4407
- Μέρος#:
75AF36-01-1-10N-F - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4203
- Μέρος#:
75AP36-01-1-05N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
4157
- Μέρος#:
75AF36-01-2-02N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3095
- Μέρος#:
75AP36-01-1-10N-F - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3545
- Μέρος#:
75AF36-01-1-06N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3547
- Μέρος#:
75AF36-01-2-03N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
2919
- Μέρος#:
75AP36-01-2-04N - Κατασκευαστές:
Grayhill, Inc. - Περιγραφή:
SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V - Σε απόθεμα:
3539
