ISL12022MIBZ-TR5421
Intersil
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε ISL12022MIBZ-TR5421 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε ISL12022MIBZ-TR5421 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | ISL12022MIBZ-TR5421 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intersil |
| Περιγραφή | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.18 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ISL12022MIBZ-TR5421 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intersil |
| Περιγραφή | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 30773 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | ISL12022MR5421 |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Τύπος | Clock/Calendar |
| Μορφή ώρας | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-SOIC |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μέγεθος μνήμης | 128B |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| διασύνδεση | I²C, 2-Wire Serial |
| Χαρακτηριστικά | Alarm, Daylight Savings, Leap Year, SRAM |
| Λεπτομερής περιγραφή | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 128B I²C, 2-Wire Serial 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Μορφή ημερομηνίας | YY-MM-DD-dd |
| Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) | 14µA ~ 15µA @ 3V ~ 5V |
| Αριθμός μέρους βάσης | ISL12022 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Intersil. Διαθέτουμε Intersil ISL12022MIBZ-TR5421 τεμάχια ISL12022MIBZ-TR5421 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
ISL12024DBEV1Z - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
EVAL BOARD ISL12024DB 8SOIC - Σε απόθεμα:
973
- Μέρος#:
ISL12022MIBZR5421 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - Σε απόθεμα:
22442
- Μέρος#:
ISL12022MIBZ-T - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC/CALENDAR TEMP SNSR 20SOIC - Σε απόθεμα:
31054
- Μέρος#:
ISL12024IRTCZ - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TDFN - Σε απόθεμα:
41774
- Μέρος#:
ISL12022MAIBZ - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - Σε απόθεμα:
29234
- Μέρος#:
ISL12022IBZ-T - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - Σε απόθεμα:
43725
- Μέρος#:
ISL12024IBZ-T - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - Σε απόθεμα:
41485
- Μέρος#:
ISL12024IBZ - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - Σε απόθεμα:
37655
- Μέρος#:
ISL12022DBEV1Z - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
EVAL BOARD 1 ISL12022DBEV1Z - Σε απόθεμα:
1137
- Μέρος#:
ISL12022MIBZ - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - Σε απόθεμα:
31706
- Μέρος#:
ISL12022MAIBZ-T - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - Σε απόθεμα:
27135
- Μέρος#:
ISL12023IVZ - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP - Σε απόθεμα:
4331
- Μέρος#:
ISL12022IBZ-T7A - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - Σε απόθεμα:
18688
- Μέρος#:
ISL12024IRTCZ-T - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TDFN - Σε απόθεμα:
49554
- Μέρος#:
ISL12024IVZ-T - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP - Σε απόθεμα:
46005
- Μέρος#:
ISL12023IVZ-T - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP - Σε απόθεμα:
5116
- Μέρος#:
ISL12022IBZ - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC - Σε απόθεμα:
40750
- Μέρος#:
ISL12022MDBEV1Z - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
EVAL BOARD FOR ISL12022M - Σε απόθεμα:
1127
- Μέρος#:
ISL12022MIBZ-T7A - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC - Σε απόθεμα:
4981
- Μέρος#:
ISL12024IVZ - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP - Σε απόθεμα:
38859

