X9317TS8Z-2.7
Intersil
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε X9317TS8Z-2.7 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε X9317TS8Z-2.7 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intersil |
| Περιγραφή | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.805 | $1.622 | $1.329 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intersil |
| Περιγραφή | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 25609 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | X9317 |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Ανοχή | ±20% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) | ±300 ppm/°C |
| Κωνοειδής | Linear |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | XDCP™ |
| Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) | 400 |
| Αντίσταση (Ohms) | 100k |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός βρύων | 100 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| διασύνδεση | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC |
| Διαμόρφωση | Potentiometer |
| Αριθμός μέρους βάσης | X9317 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Intersil. Διαθέτουμε Intersil X9317TS8Z-2.7 τεμάχια X9317TS8Z-2.7 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
X9317TS8IZ-2.7T1 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
5380
- Μέρος#:
X9317TS8I-2.7 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
5174
- Μέρος#:
X9317TS8-2.7T2 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
4452
- Μέρος#:
X9317TV8IT1 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Σε απόθεμα:
4831
- Μέρος#:
X9317TV8I-2.7T2 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Σε απόθεμα:
4866
- Μέρος#:
X9317TS8I-2.7T1 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
5369
- Μέρος#:
X9317TV8-2.7T2 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Σε απόθεμα:
4528
- Μέρος#:
X9317TV8-2.7 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Σε απόθεμα:
4013
- Μέρος#:
X9317TS8-2.7T1 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
5978
- Μέρος#:
X9317TS8IZ - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
4352
- Μέρος#:
X9317TS8I-2.7T2 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
5407
- Μέρος#:
X9317TS8IZ-2.7 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
4966
- Μέρος#:
X9317TV8I-2.7 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Σε απόθεμα:
5694
- Μέρος#:
X9317TV8I-2.7T1 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Σε απόθεμα:
4827
- Μέρος#:
X9317TV8-2.7T1 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Σε απόθεμα:
5510
- Μέρος#:
X9317TS8Z-2.7T1 - Κατασκευαστές:
Intersil - Περιγραφή:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Σε απόθεμα:
5754

