0039000040-03-W4
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 0039000040-03-W4 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 0039000040-03-W4 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 0039000040-03-W4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Περιγραφή | 3" PRE-CRIMP A2015 WHITE |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.213 | $0.163 | $0.149 | $0.142 | $0.117 | |
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 0039000040-03-W4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Περιγραφή | 3" PRE-CRIMP A2015 WHITE |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 191128 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00390000yy Drawing |
| Φωτογραφία προϊόντος | 0039000040-03-W4-001.jpg , 0039000040-03-W4-002.jpg |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Gauge Wire | 24 AWG |
| Σειρά | Mini-Fit Jr |
| Αριθμός σειρών | 1 |
| Αριθμός αγωγοί | 1 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος | 3.00" (76.20mm) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | White 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm) |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | - |
| Επικοινωνία Finish | Tin |
| Επικοινωνία End | Pin to Cable (Round) |
| Χρώμα | White |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Affinity Medical Technologies - a Molex company. Διαθέτουμε Affinity Medical Technologies - a Molex company 0039000040-03-W4 τεμάχια 0039000040-03-W4 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
0039000040-03-W4-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2015 WHITE - Σε απόθεμα:
176210
- Μέρος#:
0039000040-03-Y9 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW - Σε απόθεμα:
175895
- Μέρος#:
0039000040-03-W0-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2040 WHITE - Σε απόθεμα:
175924
- Μέρος#:
0039000040-03-W2 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE - Σε απόθεμα:
154231
- Μέρος#:
0039000040-03-W2-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE - Σε απόθεμα:
167695
- Μέρος#:
0039000040-03-W9-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2064 WHITE - Σε απόθεμα:
155786
- Μέρος#:
0039000040-03-Y4 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2015 YELLOW - Σε απόθεμα:
155136
- Μέρος#:
0039000040-03-V4-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2015 VIOLET - Σε απόθεμα:
177806
- Μέρος#:
0039000040-03-V2-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2016 VIOLET - Σε απόθεμα:
173902
- Μέρος#:
0039000040-03-W9 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2064 WHITE - Σε απόθεμα:
169689
- Μέρος#:
0039000040-03-V2 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2016 VIOLET - Σε απόθεμα:
166041
- Μέρος#:
0039000040-03-W0 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2040 WHITE - Σε απόθεμα:
195940
- Μέρος#:
0039000040-03-Y0-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2040 YELLOW - Σε απόθεμα:
146094
- Μέρος#:
0039000040-03-Y2 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2016 YELLOW - Σε απόθεμα:
167411
- Μέρος#:
0039000040-03-Y0 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2040 YELLOW - Σε απόθεμα:
185536
- Μέρος#:
0039000040-03-V4 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2015 VIOLET - Σε απόθεμα:
202746
- Μέρος#:
0039000040-03-V9 - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2064 VIOLET - Σε απόθεμα:
153111
- Μέρος#:
0039000040-03-Y2-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2016 YELLOW - Σε απόθεμα:
164044
- Μέρος#:
0039000040-03-Y4-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2015 YELLOW - Σε απόθεμα:
187177
- Μέρος#:
0039000040-03-V9-D - Κατασκευαστές:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Περιγραφή:
3" PRE-CRIMP A2064 VIOLET - Σε απόθεμα:
149686
