1-1906052-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1-1906052-8 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1-1906052-8 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 1-1906052-8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $23.916 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 1-1906052-8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1524 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 1906052 |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Τύπος | Multimode, Duplex |
| Σειρά | - |
| επιστροφή Απώλεια | - |
| Ακροαματικότητα | OFNR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος - Συνολικά | 59.0' (18.0m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | - |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.52dB |
| Τύπος ινών | 62.5/125 |
| Χαρακτηριστικά | Riser, Zipcord |
| Λεπτομερής περιγραφή | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 59.0' (18.0m) |
| Χρώμα - Συνδέσεις | Beige, Blue |
| Χρώμα - Cable | Orange |
| Τύπος καλωδίου | Twin Zip |
| καλώδιο Διάμετρος | 0.08" (2.0mm) |
| ακτίνα καμπυλότητας | - |
| 2ο Connector | LC Duplex |
| 1ο Connector | LC Duplex, Secure |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 1-1906052-8 τεμάχια 1-1906052-8 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SIT1602BI-32-18S-66.660000Y - Κατασκευαστές:
SiTime - Περιγραφή:
-40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 6 - Σε απόθεμα:
94492

