2061980-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 2061980-3 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 2061980-3 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 2061980-3 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $52.598 | $49.504 | $47.957 | $44.863 | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 2061980-3 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 689 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 2061980 Preliminary Datasheet |
| Φωτογραφία προϊόντος | 2061980-3.jpg |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Τύπος | Singlemode, Duplex |
| Σειρά | FullAXS Mini |
| επιστροφή Απώλεια | 45dB |
| Ακροαματικότητα | - |
| Αλλα ονόματα | A124371 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | Not Applicable |
| Μήκος - Συνολικά | 9.8' (3.0m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | - |
| Απώλεια εισαγωγής | - |
| Τύπος ινών | 9/125 |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Cable Fiber Optic LC Duplex To Mini LC Duplex 9/125 9.8' (3.0m) |
| Χρώμα - Συνδέσεις | Black, Blue |
| Χρώμα - Cable | Black |
| Τύπος καλωδίου | - |
| καλώδιο Διάμετρος | 0.19" (4.8mm) |
| ακτίνα καμπυλότητας | - |
| 2ο Connector | Mini LC Duplex |
| 1ο Connector | LC Duplex |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 2061980-3 τεμάχια 2061980-3 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
2061926-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K - Σε απόθεμα:
1218
- Μέρος#:
206227-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN RCPT HSG FMALE 7POS PNL MT - Σε απόθεμα:
28130
- Μέρος#:
2062 - Κατασκευαστές:
Keystone Electronics Corp. - Περιγραφή:
SHLDR SCREW CHEESE SLOTTED #4-40 - Σε απόθεμα:
149904
- Μέρος#:
2061664-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FOKIT FULLAXS FIELD INSTALL KIT - Σε απόθεμα:
1613
- Μέρος#:
2061933-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FULLPWR MINI FIELD INSTALL ASSY - Σε απόθεμα:
1244
- Μέρος#:
206227-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN RCPT HSG FMALE 7POS INLINE - Σε απόθεμα:
38804
- Μέρος#:
2061531-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FOSM G657 LEAD 1.8MZ LC ULTRA SH - Σε απόθεμα:
2511
- Μέρος#:
2061531-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FOSM G657 LEAD 1.8MZ LC ULTRA SH - Σε απόθεμα:
3157
- Μέρος#:
2061980-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - Σε απόθεμα:
832
- Μέρος#:
206226-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG HSG MALE 7POS INLINE - Σε απόθεμα:
18922
- Μέρος#:
2061973-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FULLPROOF140 MINI FIELD INSTALL - Σε απόθεμα:
1655
- Μέρος#:
2061953-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FULLAXS MINI BULKHEAD CAP - Σε απόθεμα:
11349
- Μέρος#:
2061980-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - Σε απόθεμα:
676
- Μέρος#:
206210-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
PIN - Σε απόθεμα:
57318
- Μέρος#:
206210-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
PIN CONT POSTED NO 20 - Σε απόθεμα:
42441
- Μέρος#:
2061548-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FOSM PIGTAIL 4.8MM FULLAXS LC/ - Σε απόθεμα:
920
- Μέρος#:
206205-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CABLE CLAMP SZ 23 1 3/8-18 - Σε απόθεμα:
31926
- Μέρος#:
206207-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN RCPT HSG MALE 3POS INLINE - Σε απόθεμα:
26620
- Μέρος#:
2061980-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - Σε απόθεμα:
855
- Μέρος#:
2061981-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
FULLAXS MINI BULKHEAD - Σε απόθεμα:
6742
