55PC1243-20-MST4-9CS2861
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 55PC1243-20-MST4-9CS2861 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 55PC1243-20-MST4-9CS2861 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 55PC1243-20-MST4-9CS2861 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | 55PC CABLE |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.105 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 55PC1243-20-MST4-9CS2861 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | 55PC CABLE |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 35664 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 55PC1243 Drawing |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα |
| Gauge Wire | 20 AWG |
| Τάση | 600V |
| Ασπίδα Τύπος | Braid |
| Ασπίδα Υλικό | Copper, Nickel Coated |
| Ασπίδα Κάλυψη | 85% |
| Σειρά | - |
| Αλλα ονόματα | 496870-000 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 200°C |
| Αριθμός αγωγοί | 4 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| μπουφάν χρώμα | White |
| Jacket (μόνωση) Πάχος | 0.0085" (0.216mm) |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Jacket (μόνωση) Διάμετρος | 0.173" (4.39mm) |
| Λεπτομερής περιγραφή | 4 Conductor Multi-Conductor Cable White 20 AWG Braid |
| μαέστρος Strand | 19/32 |
| μαέστρος Υλικό | Copper, Nickel Coated |
| μαέστρος Μόνωση | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Τύπος καλωδίου | Multi-Conductor |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 55PC1243-20-MST4-9CS2861 τεμάχια 55PC1243-20-MST4-9CS2861 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
55PC1241-24-CML4-9CS2502 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
47328
- Μέρος#:
55PC1243-22-MST4-9CS2861 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
37626
- Μέρος#:
55PC1246-20-CML4-9CS2502 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
23414
- Μέρος#:
55PC1246-24-MST4-9CS2861 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
43075
- Μέρος#:
55PC1244-24-3/5/6/9-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
34693
- Μέρος#:
55PC1243-22-2/4/5/6-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
43087
- Μέρος#:
55PC1241-20-2/4/5/6-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
71119
- Μέρος#:
55PC1244-24-CML4-9CS2502 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
5532
- Μέρος#:
55PC1241-22-MSL4-9CS3269 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
47178
- Μέρος#:
55PC1243-24-3/5/6/9-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
45627
- Μέρος#:
55PC1241-22-2/4/6/9-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
55983
- Μέρος#:
55PC1261-16-CML6-9CS2502 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
21071
- Μέρος#:
55PC1241-22-CML4-9CS2502 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
41746
- Μέρος#:
55PC1241-22-9/93/95/96-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
63282
- Μέρος#:
55PC1283-22-A707-9CS3394 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
25919
- Μέρος#:
55PC1241-20-9/93/95/96-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
52049
- Μέρος#:
55PC1241-20-CML4-9CS2502 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
52563
- Μέρος#:
55PC1243-12-MSL4-9CS2713 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
12969
- Μέρος#:
55PC1256-24-MST5-9CS2861 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
40643
- Μέρος#:
55PC1241-20-CML4-9CS2970 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
55PC CABLE - Σε απόθεμα:
39929

