6374110-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 6374110-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 6374110-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 6374110-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | C/A SM, LC TO LC 1METER |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 6374110-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | C/A SM, LC TO LC 1METER |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4384 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 6374110 Drawing |
| Φωτογραφία προϊόντος | 6374110-6.jpg |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις |
| Τύπος | Singlemode, Simplex |
| Σειρά | OPTIMATE |
| επιστροφή Απώλεια | 55dB |
| Ακροαματικότητα | OFNR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος - Συνολικά | 1.13' (343mm) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | - |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.20dB |
| Τύπος ινών | - |
| Χαρακτηριστικά | Riser |
| Λεπτομερής περιγραφή | Cable Fiber Optic LC To LC 1.13' (343mm) |
| Χρώμα - Συνδέσεις | White |
| Χρώμα - Cable | White |
| Τύπος καλωδίου | Buffered Fiber |
| καλώδιο Διάμετρος | 0.03" (0.9mm) |
| ακτίνα καμπυλότητας | - |
| 2ο Connector | LC |
| 1ο Connector | LC |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 6374110-6 τεμάχια 6374110-6 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
6374109-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 0.34M - Σε απόθεμα:
6936
- Μέρος#:
63743-1001LF - Κατασκευαστές:
Amphenol FCI - Περιγραφή:
M2000 SIG HDR - Σε απόθεμα:
5719
- Μέρος#:
6374223-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX - Σε απόθεμα:
4082
- Μέρος#:
6374110-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A SM, LC TO LC 1METER - Σε απόθεμα:
5314
- Μέρος#:
6374110-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A SM, LC TO LC 5METER - Σε απόθεμα:
4829
- Μέρος#:
6374208-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
STRAIN RELIEF FOR MT/RJ JACK - Σε απόθεμα:
46739
- Μέρος#:
6374110-7 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A SM, LC TO LC 1METER - Σε απόθεμα:
5638
- Μέρος#:
6374110-2 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A SM, LC TO LC 2METER - Σε απόθεμα:
4606
- Μέρος#:
6374110-4 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A SM, LC TO LC 4METER - Σε απόθεμα:
4488
- Μέρος#:
6374109-8 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 0.47M - Σε απόθεμα:
4402
- Μέρος#:
6374207-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 24-PLEX - Σε απόθεμα:
163
- Μέρος#:
6374110-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A SM, LC TO LC 1METER - Σε απόθεμα:
3984
- Μέρος#:
6374109-6 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 1.4M - Σε απόθεμα:
5266
- Μέρος#:
6374110-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CABLE ASSY LC-LC SIMPLEX SM 3M - Σε απόθεμα:
3873
- Μέρος#:
6374110-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A SM, LC TO LC 2.65 - Σε απόθεμα:
4961
- Μέρος#:
63743-1006 - Κατασκευαστές:
Amphenol FCI - Περιγραφή:
METRAL 1000 SIGNAL HDR S/L 2 - Σε απόθεμα:
4428
- Μέρος#:
6374109-5 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 5M - Σε απόθεμα:
2784
- Μέρος#:
6374150-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
EYELET SHRINK TUBE ASSY LC CONN - Σε απόθεμα:
155545
- Μέρος#:
6374109-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 1.63M - Σε απόθεμα:
5201
- Μέρος#:
6374223-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX - Σε απόθεμα:
5312
