794207-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 794207-1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 794207-1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 794207-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.742 | $0.675 | $0.633 | $0.606 | $0.578 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.523 | $0.482 | $0.413 | $0.386 | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 794207-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 87525 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 794207 |
| Φωτογραφία προϊόντος | 794207-1-001.jpg , 794207-1-002.jpg , 794207-1-003.jpg |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις |
| Σειρά | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| σειρά Απόσταση | 0.163" (4.14mm) |
| Πίσσα | 0.163" (4.14mm) |
| Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | 7942071 A25717 |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων | 16 |
| Σημείωση | Contacts Not Included |
| τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Locking Ramp |
| Λεπτομερής περιγραφή | 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Επικοινωνία Τύπος | Male or Female |
| Καταγγελία Επικοινωνία | Crimp |
| Τύπος υποδοχής | Receptacle |
| Χρώμα | Natural |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 794207-1 τεμάχια 794207-1 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
794210-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
66992
- Μέρος#:
794212-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
64080
- Μέρος#:
794216-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
MINI UMNL2 PIN 30-26 AWG AU - Σε απόθεμα:
223897
- Μέρος#:
794202-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
78500
- Μέρος#:
794206-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
49450
- Μέρος#:
794199-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
85087
- Μέρος#:
794198-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
76313
- Μέρος#:
794201-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
58948
- Μέρος#:
794214-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
47363
- Μέρος#:
794208-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
71917
- Μέρος#:
794205-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
83288
- Μέρος#:
794216-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PIN 26-30AWG TIN CRIMP TERM - Σε απόθεμα:
1023342
- Μέρος#:
794211-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
55543
- Μέρος#:
794213-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
49222
- Μέρος#:
794209-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
60493
- Μέρος#:
794215-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
63900
- Μέρος#:
794200-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
83276
- Μέρος#:
794197-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
61709
- Μέρος#:
794204-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
76478
- Μέρος#:
794203-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Σε απόθεμα:
82486
