794236-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 794236-1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 794236-1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 794236-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.465 | $0.408 | $0.352 | $0.288 | ||
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
| $0.256 | $0.224 | $0.213 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 794236-1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Περιγραφή | CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 99538 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 794236 |
| Φωτογραφία προϊόντος | 794236-1-001.jpg , 794236-1-002.jpg |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις |
| Αξιολόγηση τάσης | 250VAC |
| Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Cable/Wire |
| Περιβάλλει | Shrouded - 4 Wall |
| Σειρά | Commercial MATE-N-LOK |
| Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | - |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.200" (5.08mm) |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | - |
| Αλλα ονόματα | 794236-1-ND 7942361 A25422 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 105°C |
| Αριθμός σειρών | 1 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All |
| Αριθμός θέσεων | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Polyamide (PA), Nylon |
| Ύψος μόνωσης | 0.375" (9.53mm) |
| Χρώμα μόνωσης | White |
| Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Detent Lock |
| Λεπτομερής περιγραφή | Connector Header Through Hole 4 position 0.200" (5.08mm) |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 15A |
| Επικοινωνία Τύπος | Male Pin |
| Επικοινωνήστε με το σχήμα | Circular |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.150" (3.81mm) |
| Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | - |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating | - |
| Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση | Tin |
| Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα | Tin |
| Τύπος υποδοχής | Header |
| εφαρμογές | General Purpose |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Agastat Relays / TE Connectivity. Διαθέτουμε Agastat Relays / TE Connectivity 794236-1 τεμάχια 794236-1 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
794238-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
96316
- Μέρος#:
794241-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - Σε απόθεμα:
92218
- Μέρος#:
794231-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN SOCKET 16-20AWG TIN CRIMP - Σε απόθεμα:
245905
- Μέρος#:
794228-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PIN 18-22AWG GOLD CRIMP - Σε απόθεμα:
198211
- Μέρος#:
794227-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - Σε απόθεμα:
153677
- Μέρος#:
794245-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
75340
- Μέρος#:
794242-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
69939
- Μέρος#:
794229-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN SOCKET 18-22AWG GOLD CRIMP - Σε απόθεμα:
157784
- Μέρος#:
794229-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN SOCKET 18-22AWG TIN CRIMP - Σε απόθεμα:
559285
- Μέρος#:
794239-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - Σε απόθεμα:
141026
- Μέρος#:
794237-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - Σε απόθεμα:
184362
- Μέρος#:
794244-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
119900
- Μέρος#:
794227-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN SOCKET 22-26AWG TIN CRIMP - Σε απόθεμα:
480890
- Μέρος#:
794228-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PIN 18-22AWG TIN CRIMP - Σε απόθεμα:
748055
- Μέρος#:
794243-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
121956
- Μέρος#:
794230-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PIN 16-20AWG GOLD CRIMP - Σε απόθεμα:
195372
- Μέρος#:
794230-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN PIN 16-20AWG TIN CRIMP - Σε απόθεμα:
281993
- Μέρος#:
794246-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
64094
- Μέρος#:
794231-3 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - Σε απόθεμα:
174017
- Μέρος#:
794240-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
122590
