1299/30C SL001
Alpha Wire
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1299/30C SL001 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1299/30C SL001 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 1299/30C SL001 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alpha Wire |
| Περιγραφή | CABLE 30COND 22AWG SHLD 1000' |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,395.695 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 1299/30C SL001 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alpha Wire |
| Περιγραφή | CABLE 30COND 22AWG SHLD 1000' |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 21 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Comm, Control, Industrial Cable Brochure1299/30C Spec SheetPart Number Ordering GuideComm, Control, Industrial Cable Catalog |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα |
| Gauge Wire | 22 AWG |
| Τάση | 300V |
| Χρήση | Communication, Control |
| Ασπίδα Τύπος | Foil |
| Ασπίδα Υλικό | Aluminum |
| Ασπίδα Κάλυψη | 100% |
| Σειρά | - |
| Ακροαματικότητα | - |
| Αλλα ονόματα | 1299/30C SL001-ND 1299/30CSL001 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 80°C |
| Αριθμός αγωγοί | 30 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος | 1000.0' (304.8m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| μπουφάν χρώμα | Slate |
| Jacket (μόνωση) Πάχος | 0.0320" (0.813mm) |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jacket (μόνωση) Διάμετρος | 0.389" (9.88mm) |
| Χαρακτηριστικά | Drain Wire |
| Λεπτομερής περιγραφή | 30 Conductor Multi-Conductor Cable Slate 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m) |
| μαέστρος Strand | 7/30 |
| μαέστρος Υλικό | Copper, Tinned |
| μαέστρος Μόνωση | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Τύπος καλωδίου | Multi-Conductor |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Alpha Wire. Διαθέτουμε Alpha Wire 1299/30C SL001 τεμάχια 1299/30C SL001 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
1299/37C SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 37COND 22AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
21
- Μέρος#:
1299/15C SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 15COND 22AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
53
- Μέρος#:
1299/30C SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 30COND 22AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
112
- Μέρος#:
1299/20C SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 20COND 22AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
49
- Μέρος#:
1299/30C SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 30COND 22AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
33
- Μέρος#:
1299/40C SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 40COND 22AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
83
- Μέρος#:
1299/20C SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 20COND 22AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
32
- Μέρος#:
1299/50C SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 50COND 22AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
13
- Μέρος#:
1299/25C SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 25COND 22AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
139
- Μέρος#:
1299/20C SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 20COND 22AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
177
- Μέρος#:
1299/25C SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 25COND 22AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
45
- Μέρος#:
1299/40C SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 40COND 22AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
16
- Μέρος#:
1299/37C SL199 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 37COND 22AWG SHLD - Σε απόθεμα:
4175
- Μέρος#:
1299/37C SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 37COND 22AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
32
- Μέρος#:
1299/15C SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 15COND 22AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
68
- Μέρος#:
1299/40C SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 40COND 22AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
30
- Μέρος#:
1299/37C SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 37COND 22AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
106
- Μέρος#:
1299/25C SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 25COND 22AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
31
- Μέρος#:
1299/15C SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 15COND 22AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
274
- Μέρος#:
1299/12C SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 12COND 22AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
425

