86205CY SL002
Alpha Wire
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 86205CY SL002 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 86205CY SL002 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 86205CY SL002 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alpha Wire |
| Περιγραφή | CABLE 5COND 24AWG SHLD 500' |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $353.232 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 86205CY SL002 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alpha Wire |
| Περιγραφή | CABLE 5COND 24AWG SHLD 500' |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 84 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 86205CY Spec SheetColor Code ChartsXtra-Guard BrochurePart Number Ordering GuideXtra-Guard Catalog |
| Φωτογραφία προϊόντος | 86205CY SL002.jpg |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα |
| Gauge Wire | 24 AWG |
| Τάση | 300V |
| Χρήση | - |
| Ασπίδα Τύπος | Foil, Braid |
| Ασπίδα Υλικό | Aluminum; Copper, Tinned |
| Ασπίδα Κάλυψη | 100%, 90% |
| Σειρά | Xtra-Guard® Flex |
| Ακροαματικότητα | ISO 10993, UL Style 2661 |
| Αλλα ονόματα | 86205CY SL002-ND 86205CYSL002 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Αριθμός αγωγοί | 5 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος | 500.0' (152.4m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| μπουφάν χρώμα | Slate |
| Jacket (μόνωση) Πάχος | 0.0400" (1.016mm) |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jacket (μόνωση) Διάμετρος | 0.225" (5.72mm) |
| Χαρακτηριστικά | Biological Compatibility, Drain Wire |
| Λεπτομερής περιγραφή | 5 Conductor Multi-Conductor Cable Slate 24 AWG Foil, Braid 500.0' (152.4m) |
| μαέστρος Strand | 10/34 |
| μαέστρος Υλικό | Copper, Tinned |
| μαέστρος Μόνωση | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Τύπος καλωδίου | Multi-Conductor |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Alpha Wire. Διαθέτουμε Alpha Wire 86205CY SL002 τεμάχια 86205CY SL002 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
86207CY SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 7COND 24AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
313
- Μέρος#:
86204 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 4COND 24AWG SLATE 500' - Σε απόθεμα:
122
- Μέρος#:
86204CY SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 4COND 24AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
85
- Μέρος#:
86207 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 7COND 24AWG SLATE 100' - Σε απόθεμα:
211
- Μέρος#:
86205 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 5COND 24AWG SLATE 500' - Σε απόθεμα:
93
- Μέρος#:
86205CY SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 5COND 24AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
63
- Μέρος#:
86205 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 5COND 24AWG SLATE 1000' - Σε απόθεμα:
81
- Μέρος#:
86204CY SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 4COND 24AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
143
- Μέρος#:
86204CY SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 4COND 24AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
512
- Μέρος#:
86207 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 7COND 24AWG SLATE 1000' - Σε απόθεμα:
53
- Μέρος#:
86204 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 4COND 24AWG SLATE 1000' - Σε απόθεμα:
86
- Μέρος#:
86207CY SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 7COND 24AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
68
- Μέρος#:
862072-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN RCPT LGH-1 REPAIR KIT - Σε απόθεμα:
796
- Μέρος#:
86207-9 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
CONN HEADER 4POS VERT .156 TIN - Σε απόθεμα:
71428
- Μέρος#:
86207 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 7COND 24AWG SLATE 500' - Σε απόθεμα:
69
- Μέρος#:
86205CY SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 5COND 24AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
396
- Μέρος#:
86204 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 4COND 24AWG SLATE 100' - Σε απόθεμα:
417
- Μέρος#:
86208 - Κατασκευαστές:
Apex Tool Group - Περιγραφή:
WR RAT COMB FLEX 120XP 8MM - Σε απόθεμα:
3436
- Μέρος#:
86205 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 5COND 24AWG SLATE 100' - Σε απόθεμα:
551
- Μέρος#:
86207CY SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 7COND 24AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
57
