M5370 SL001
Alpha Wire
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε M5370 SL001 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε M5370 SL001 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | M5370 SL001 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alpha Wire |
| Περιγραφή | CABLE 20COND 20AWG SHLD 1000' |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $873.065 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | M5370 SL001 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alpha Wire |
| Περιγραφή | CABLE 20COND 20AWG SHLD 1000' |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 34 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Master CatalogManhattan Elect Cable CatalogM5370 Spec SheetPart Number Ordering Guide |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα |
| Gauge Wire | 20 AWG |
| Τάση | 300V |
| Χρήση | - |
| Ασπίδα Τύπος | Foil, Braid |
| Ασπίδα Υλικό | Aluminum; Copper, Tinned |
| Ασπίδα Κάλυψη | 100%, 70% |
| Σειρά | - |
| Ακροαματικότητα | UL Style 2464 |
| Αλλα ονόματα | M5370 SL001-ND M5370SL001 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 80°C |
| Αριθμός αγωγοί | 20 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μήκος | 1000.0' (304.8m) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| μπουφάν χρώμα | Slate |
| Jacket (μόνωση) Πάχος | 0.0320" (0.813mm) |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jacket (μόνωση) Διάμετρος | 0.459" (11.66mm) |
| Χαρακτηριστικά | Drain Wire, Rip Cord |
| Λεπτομερής περιγραφή | 20 Conductor Multi-Conductor Cable Slate 20 AWG Foil, Braid 1000.0' (304.8m) |
| μαέστρος Strand | 7/28 |
| μαέστρος Υλικό | Copper, Tinned |
| μαέστρος Μόνωση | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Τύπος καλωδίου | Multi-Conductor |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Alpha Wire. Διαθέτουμε Alpha Wire M5370 SL001 τεμάχια M5370 SL001 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
M5365 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 8COND 20AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
89
- Μέρος#:
M5368 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 15COND 20AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
48
- Μέρος#:
M5372 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 25COND 20AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
26
- Μέρος#:
M5364 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 6COND 20AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
485
- Μέρος#:
M5372 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 25COND 20AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
38
- Μέρος#:
M5375 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 40COND 20AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
6024
- Μέρος#:
M5377 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 50COND 20AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
10
- Μέρος#:
M5373EVB - Κατασκευαστές:
NXP Semiconductors / Freescale - Περιγραφή:
KIT EVAL FOR MCF537X - Σε απόθεμα:
4825
- Μέρος#:
M5366 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 10COND 20AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
335
- Μέρος#:
M5372 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 25COND 20AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
169
- Μέρος#:
M5365 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 8COND 20AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
54
- Μέρος#:
M5375 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 40COND 20AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
4617
- Μέρος#:
M5365 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 8COND 20AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
325
- Μέρος#:
M5370 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 20COND 20AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
55
- Μέρος#:
M5368 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 15COND 20AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
75
- Μέρος#:
M5366 SL001 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 10COND 20AWG SHLD 1000' - Σε απόθεμα:
50
- Μέρος#:
M5375 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 40COND 20AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
5644
- Μέρος#:
M5366 SL002 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 10COND 20AWG SHLD 500' - Σε απόθεμα:
74
- Μέρος#:
M5368 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 15COND 20AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
239
- Μέρος#:
M5370 SL005 - Κατασκευαστές:
Alpha Wire - Περιγραφή:
CABLE 20COND 20AWG SHLD 100' - Σε απόθεμα:
268

