UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL
American Electrical, Inc.
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL |
|---|---|
| Κατασκευαστής | American Electrical, Inc. |
| Περιγραφή | CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $279.606 | $260.965 | $242.325 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL |
|---|---|
| Κατασκευαστής | American Electrical, Inc. |
| Περιγραφή | CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 144 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | UTS400N Series Datasheet |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος |
| Τάση Αξιολόγηση - DC | 600V |
| Τάση Αξιολόγηση - AC | 600V |
| Σειρά | UTS400N |
| Αλλα ονόματα | 288-1562 |
| Αριθμός των Πολωνών | 3 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) | - |
| Φωτισμός | - |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 250A |
| Breaker Τύπος | Thermal Magnetic |
| ενεργοποιητής Τύπος | Lever |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς American Electrical, Inc. . Διαθέτουμε American Electrical, Inc. UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL τεμάχια UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
UTS6103P - Κατασκευαστές:
Souriau Connection Technology - Περιγραφή:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - Σε απόθεμα:
6660
- Μέρος#:
UTS6103S - Κατασκευαστές:
Souriau Connection Technology - Περιγραφή:
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT - Σε απόθεμα:
10973
- Μέρος#:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
74
- Μέρος#:
UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 300A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
124
- Μέρος#:
UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
135
- Μέρος#:
UTS250N-FTU-150A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 150A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
196
- Μέρος#:
UTS6102W2P - Κατασκευαστές:
Souriau Connection Technology - Περιγραφή:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Σε απόθεμα:
6258
- Μέρος#:
UTS250N-FTU-175A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 175A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
237
- Μέρος#:
UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 225A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
253
- Μέρος#:
UTS1V4R7MDD1TE - Κατασκευαστές:
Nichicon - Περιγραφή:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Σε απόθεμα:
367726
- Μέρος#:
UTS250N-FTU-200A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 200A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
235
- Μέρος#:
UTS1V330MDD1TD - Κατασκευαστές:
Nichicon - Περιγραφή:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Σε απόθεμα:
252145
- Μέρος#:
UTS1V330MDD1TA - Κατασκευαστές:
Nichicon - Περιγραφή:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Σε απόθεμα:
298130
- Μέρος#:
UTS250N-FTU-250A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
222
- Μέρος#:
UTS1V4R7MDD1TP - Κατασκευαστές:
Nichicon - Περιγραφή:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Σε απόθεμα:
396943
- Μέρος#:
UTS400N-FTU-400A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 400A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
149
- Μέρος#:
UTS6103W3P - Κατασκευαστές:
Souriau Connection Technology - Περιγραφή:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Σε απόθεμα:
7954
- Μέρος#:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - Κατασκευαστές:
American Electrical, Inc. - Περιγραφή:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - Σε απόθεμα:
89
- Μέρος#:
UTS6102W2S - Κατασκευαστές:
Souriau Connection Technology - Περιγραφή:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Σε απόθεμα:
6168
- Μέρος#:
UTS1V4R7MDD - Κατασκευαστές:
Nichicon - Περιγραφή:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Σε απόθεμα:
4940

