79425-118HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 79425-118HLF με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 79425-118HLF με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 79425-118HLF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amphenol FCI |
| Περιγραφή | HEADER BERGSTIK |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 79425-118HLF |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amphenol FCI |
| Περιγραφή | HEADER BERGSTIK |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5352 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Bergstik II Hdr SR Drawing |
| Φωτογραφία προϊόντος | 79425-118HLF.jpg |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις |
| Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Board |
| Περιβάλλει | Unshrouded |
| Σειρά | BERGSTIK® II |
| Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.100" (2.54mm) |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | 0.410" (10.41mm) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All |
| Αριθμός θέσεων | 18 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | - |
| Ύψος μόνωσης | 0.100" (2.54mm) |
| Χρώμα μόνωσης | Black |
| Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Λεπτομερής περιγραφή | Connector Header Through Hole 18 position 0.100" (2.54mm) |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Male Pin |
| Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |
| Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.120" (3.05mm) |
| Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | 0.190" (4.83mm) |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |
| Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating | 30.0µin (0.76µm) |
| Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση | - |
| Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα | Gold or Gold, GXT™ |
| Τύπος υποδοχής | Header |
| εφαρμογές | - |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Amphenol FCI. Διαθέτουμε Amphenol FCI 79425-118HLF τεμάχια 79425-118HLF διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
79425-106HLF - Κατασκευαστές:
Amphenol FCI - Περιγραφή:
HEADER BERGSTIK - Σε απόθεμα:
312367
- Μέρος#:
794246-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
64094
- Μέρος#:
794245-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
75340
- Μέρος#:
79425-120HLF - Κατασκευαστές:
Amphenol FCI - Περιγραφή:
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT - Σε απόθεμα:
76628
- Μέρος#:
79425-110HLF - Κατασκευαστές:
Amphenol FCI - Περιγραφή:
HEADER BERGSTIK - Σε απόθεμα:
165126
- Μέρος#:
794249-1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Σε απόθεμα:
51002
