TE40A1802N01
Ault / SL Power
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε TE40A1802N01 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε TE40A1802N01 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | TE40A1802N01 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ault / SL Power |
| Περιγραφή | AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 300 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.458 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | TE40A1802N01 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Ault / SL Power |
| Περιγραφή | AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4531 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Connector OptionsTE40A Series Datasheet |
| Φωτογραφία προϊόντος | TE40A1802N01.jpg |
| Κατηγορία | Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B |
| Βάρος | 0.551 lb (249.93g) |
| Τάσης - Έξοδος | 18V |
| Τάση - Είσοδος | 90 ~ 264 VAC |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) |
| Σειρά | TE40 (40W) |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | International |
| Ισχύς (Watts) | 40W |
| Πόλωση | Positive Center |
| Υποδοχή εξόδου | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 50°C |
| Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου | 100mW (Max) |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Cord (Sold Separately) |
| Υποδοχή εισόδου | IEC 320-C8 |
| Μορφή | Desktop (Class II) |
| Αποδοτικότητα | Level VI |
| Λεπτομερής περιγραφή | 18V 40W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 2.22A |
| καλώδιο Μήκος | 57" (1.45m) |
| εγκρίσεις | CB, CE, DEMKO, UL |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Ault / SL Power. Διαθέτουμε Ault / SL Power TE40A1802N01 τεμάχια TE40A1802N01 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
TE40A2402B01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W - Σε απόθεμα:
4345
- Μέρος#:
TE40A2402N01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W - Σε απόθεμα:
4864
- Μέρος#:
TE40A1802B01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4590
- Μέρος#:
TE40A1203C01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 40W - Σε απόθεμα:
5056
- Μέρος#:
TE40A1803N01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4343
- Μέρος#:
TE40A1203N01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W - Σε απόθεμα:
4171
- Μέρος#:
TE40A1203B01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 40W - Σε απόθεμα:
4527
- Μέρος#:
TE40A1203Q01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W - Σε απόθεμα:
5279
- Μέρος#:
TE40A2402F01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W - Σε απόθεμα:
4392
- Μέρος#:
TE40A2402C01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W - Σε απόθεμα:
4885
- Μέρος#:
TE40A1803Q01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4940
- Μέρος#:
TE40A1803B01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4235
- Μέρος#:
TE40A1803F01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4078
- Μέρος#:
TE40A1202N01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W - Σε απόθεμα:
5268
- Μέρος#:
TE40A1203F01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W - Σε απόθεμα:
4582
- Μέρος#:
TE40A1202Q01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W - Σε απόθεμα:
4226
- Μέρος#:
TE40A1803C01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4081
- Μέρος#:
TE40A1802C01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4708
- Μέρος#:
TE40A1802Q01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4806
- Μέρος#:
TE40A1802F01 - Κατασκευαστές:
Ault / SL Power - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W - Σε απόθεμα:
4959
