SDI90-19-U-P5R
CUI, Inc.
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SDI90-19-U-P5R με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SDI90-19-U-P5R με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | SDI90-19-U-P5R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CUI, Inc. |
| Περιγραφή | AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 504 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.809 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SDI90-19-U-P5R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CUI, Inc. |
| Περιγραφή | AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2334 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SDI90-U Series Datasheet |
| Φωτογραφία προϊόντος | SDI90-19-U-P5R.jpg |
| Κατηγορία | Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B |
| Τάσης - Έξοδος | 19V |
| Τάση - Είσοδος | 90 ~ 264 VAC |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 5.94" L x 2.52" W x 1.42" H (151.0mm x 64.0mm x 36.0mm) |
| Σειρά | SDI90-U (90W) |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | International |
| Ισχύς (Watts) | 90W |
| Πόλωση | Positive Center |
| Υποδοχή εξόδου | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 40°C |
| Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου | 210mW (Max) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Cord (Sold Separately) |
| Υποδοχή εισόδου | IEC 320-C14 |
| Μορφή | Desktop (Class I) |
| Αποδοτικότητα | Level VI |
| Λεπτομερής περιγραφή | 19V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 4.74A |
| καλώδιο Μήκος | 59" (1.50m) |
| Καλιφόρνια Prop 65 | Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov. |
| εγκρίσεις | CE, cULus, GS, PSE |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς CUI, Inc.. Διαθέτουμε CUI, Inc. SDI90-19-U-P5R τεμάχια SDI90-19-U-P5R διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SDI90-19-U-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
2472
- Μέρος#:
SDI90-18-U-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W - Σε απόθεμα:
2437
- Μέρος#:
SDI90-18-UC-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W - Σε απόθεμα:
2498
- Μέρος#:
SDI90-24-U-P10 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W - Σε απόθεμα:
2958
- Μέρος#:
SDI90-18-U-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W - Σε απόθεμα:
2917
- Μέρος#:
SDI90-19-U-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
3100
- Μέρος#:
SDI90-15-UC-P5R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W - Σε απόθεμα:
2048
- Μέρος#:
SDI90-19-UC-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
2123
- Μέρος#:
SDI90-19-U-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
2643
- Μέρος#:
SDI90-19-U2-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
2291
- Μέρος#:
SDI90-18-U-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W - Σε απόθεμα:
2943
- Μέρος#:
SDI90-18-UC-P5R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W - Σε απόθεμα:
2623
- Μέρος#:
SDI90-19-UC-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
2588
- Μέρος#:
SDI90-19-U2-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
2462
- Μέρος#:
SDI90-15-UC-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W - Σε απόθεμα:
2127
- Μέρος#:
SDI90-15-U-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W - Σε απόθεμα:
2297
- Μέρος#:
SDI90-24-U-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W - Σε απόθεμα:
2430
- Μέρος#:
SDI90-19-UC-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
2706
- Μέρος#:
SDI90-18-U-P5R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W - Σε απόθεμα:
2593
- Μέρος#:
SDI90-19-UC-P5R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W - Σε απόθεμα:
2841
