SDM36-12-UDC-P5
CUI, Inc.
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SDM36-12-UDC-P5 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SDM36-12-UDC-P5 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | SDM36-12-UDC-P5 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CUI, Inc. |
| Περιγραφή | AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 540 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.146 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SDM36-12-UDC-P5 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CUI, Inc. |
| Περιγραφή | AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4887 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SDM36-UD Series Datasheet |
| Φωτογραφία προϊόντος | SDM36-12-UDC-P5.jpg |
| Κατηγορία | Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B |
| Βάρος | 0.463 lb (210.01g) |
| Τάσης - Έξοδος | 12V |
| Τάση - Είσοδος | 90 ~ 264 VAC |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 3.90" L x 1.97" W x 1.30" H (99.0mm x 50.0mm x 33.0mm) |
| Σειρά | SDM36-UD (36W) |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | North America |
| Ισχύς (Watts) | 36W |
| Πόλωση | Positive Center |
| Υποδοχή εξόδου | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 40°C |
| Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου | 100mW (Max) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Cord |
| Υποδοχή εισόδου | IEC 320-C8 |
| Μορφή | Desktop (Class II) |
| Αποδοτικότητα | Level VI |
| Λεπτομερής περιγραφή | 12V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 3A |
| καλώδιο Μήκος | 59" (1.50m) |
| Καλιφόρνια Prop 65 | Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov. |
| εγκρίσεις | CE, cURus, PSE, TUV |
| εφαρμογές | ITE (Commercial), Medical |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς CUI, Inc.. Διαθέτουμε CUI, Inc. SDM36-12-UDC-P5 τεμάχια SDM36-12-UDC-P5 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
VJ0603A180KXAAC - Κατασκευαστές:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Περιγραφή:
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0603 - Σε απόθεμα:
1374897
