T38055-15-0
Curtis Industries
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε T38055-15-0 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε T38055-15-0 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | T38055-15-0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Curtis Industries |
| Περιγραφή | CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375" |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.816 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | T38055-15-0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Curtis Industries |
| Περιγραφή | CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375" |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 12152 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 37000,38000 Series Datasheet |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις |
| Gauge Wire | 12-22 AWG |
| Αξιολόγηση τάσης | 300V |
| Top Καταγγελία | Screws (Not Included) |
| Υλικό συγκράτησης του άκρου | - |
| Τερματίστε το βύσμα του τερματικού | - |
| Terminal Block Τύπος | Barrier Block |
| Σειρά | 38000 |
| Πίσσα | 0.375" (9.53mm) |
| Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | T38055150 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 105°C |
| Αριθμός Wire Καταχωρήσεις | 15 |
| Αριθμός σειρών | 1 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 15 |
| τοποθέτηση Τύπος | Chassis, Panel |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Υλικό - Μόνωση | Polypropylene (PP) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Χαρακτηριστικά | Flange |
| Λεπτομερής περιγραφή | 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included) |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 20A |
| Χρώμα | - |
| κάτω Καταγγελία | Quick Connect (0.250") |
| φράγμα Τύπος | 2 Wall (Dual) |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Curtis Industries. Διαθέτουμε Curtis Industries T38055-15-0 τεμάχια T38055-15-0 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
T38055-06-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
28785
- Μέρος#:
T38055-22-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
8603
- Μέρος#:
T38055-20-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
10801
- Μέρος#:
T38055-14-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
14522
- Μέρος#:
T38055-07-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
20497
- Μέρος#:
T38055-05-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
29375
- Μέρος#:
T38055-09-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
21147
- Μέρος#:
T38055-17-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
10260
- Μέρος#:
T38055-19-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
9664
- Μέρος#:
T38055-16-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
11995
- Μέρος#:
T38055-24-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
8766
- Μέρος#:
T38055-21-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
9801
- Μέρος#:
T38055-25-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
8006
- Μέρος#:
T38055-08-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
23192
- Μέρος#:
T38055-23-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 23CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
9576
- Μέρος#:
T38055-11-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
15421
- Μέρος#:
T38055-12-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
15900
- Μέρος#:
T38055-13-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
12057
- Μέρος#:
T38055-18-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
11333
- Μέρος#:
T38055-10-0 - Κατασκευαστές:
Curtis Industries - Περιγραφή:
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375" - Σε απόθεμα:
17614

