TR9CX375T00-IMR6B
GlobTek, Inc.
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε TR9CX375T00-IMR6B με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε TR9CX375T00-IMR6B με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | TR9CX375T00-IMR6B |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GlobTek, Inc. |
| Περιγραφή | 18W, 48V 0.375A, DESKTOP/EXTERNA |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.672 | $5.521 | $5.214 | $4.907 | ||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | ||
| $4.601 | $4.294 | $4.141 | $4.079 | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | TR9CX375T00-IMR6B |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GlobTek, Inc. |
| Περιγραφή | 18W, 48V 0.375A, DESKTOP/EXTERNA |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 8759 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | TR9CX375T00-IMR6B Spec |
| Κατηγορία | Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B |
| Τάσης - Έξοδος | 48V |
| Τάση - Είσοδος | 90 ~ 264 VAC |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 3.43" L x 1.85" W x 1.26" H (87.0mm x 47.0mm x 32.0mm) |
| Σειρά | - |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | International |
| Ισχύς (Watts) | 18W |
| Πόλωση | - |
| Υποδοχή εξόδου | Barrel Plug Kit, 1.3mm ~ 2.5mm I.D. |
| Αλλα ονόματα | 1939-1300 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 40°C |
| Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου | 75mW (Max) |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Cord (Sold Separately) |
| Υποδοχή εισόδου | IEC 320-C14 |
| Μορφή | Desktop (Class I) |
| Αποδοτικότητα | Level VI |
| Λεπτομερής περιγραφή | 48V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 375mA |
| καλώδιο Μήκος | 59" (1.50m) |
| εγκρίσεις | CB, CCC, CE, cETLus, cULus, EAC, KC, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI |
| εφαρμογές | ITE (Commercial), Medical |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς GlobTek, Inc.. Διαθέτουμε GlobTek, Inc. TR9CX375T00-IMR6B τεμάχια TR9CX375T00-IMR6B διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
TR9CI750LCP-IMR6B - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
18W, 24V 0.75A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
8454
- Μέρος#:
TR9CZ1263LCP-N(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
24W, 19V 1.26A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
9081
- Μέρος#:
TR9CI750T00-IMR6B - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
18W, 24V 0.75A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
8128
- Μέρος#:
TR9CZ3157T00CIMR6B - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
60W, 19V 3.15A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
5737
- Μέρος#:
TR9CR2000T00CIMR6B - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
60W, 30V 2A, DESKTOP/EXTERNAL, . - Σε απόθεμα:
5025
- Μέρος#:
TR9CR4000T00-IM(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
120W, 30V 4A, DESKTOP/EXTERNAL, - Σε απόθεμα:
1903
- Μέρος#:
TR9CZ6316T00-IM(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
120W, 19V 6.31A, DESKTOP/EXTERNA - Σε απόθεμα:
2310
- Μέρος#:
TR9CZ3158LCP-N(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
60W, 19V 3.15A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
5484
- Μέρος#:
TR9CR3000T00-IM(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
90W, 30V 3A, DESKTOP/EXTERNAL, . - Σε απόθεμα:
2389
- Μέρος#:
TR9CX1250T00CIMR6B - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
60W, 48V 1.25A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
5390
- Μέρος#:
TR9CS1111T00CIMR6B - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
60W, 54V 1.111A, DESKTOP/EXTERNA - Σε απόθεμα:
3135
- Μέρος#:
TR9CR600T00-IMR6B - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
18W, 30V 0.6A, DESKTOP/EXTERNAL, - Σε απόθεμα:
8943
- Μέρος#:
TR9CZ3158CCP-N(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
60W, 19V 3.15A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
5525
- Μέρος#:
TR9CZ947T00-IMR6B - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
18W, 19V 0.94A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
8095
- Μέρος#:
TR9CX1875T00-IM(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
90W, 48V 1.875A, DESKTOP/EXTERNA - Σε απόθεμα:
2426
- Μέρος#:
TR9CX2500T00-IM(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
120W, 48V 2.5A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
2079
- Μέρος#:
TR9CZ1263CCP-N(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
24W, 19V 1.26A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
8506
- Μέρος#:
TR9CZ2105CCP-N(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
40W, 19V 2.1A, DESKTOP/EXTERNAL, - Σε απόθεμα:
6597
- Μέρος#:
TR9CZ2105LCP-N(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
40W, 19V 2.1A, DESKTOP/EXTERNAL, - Σε απόθεμα:
7740
- Μέρος#:
TR9CZ4737T00-IM(R6B) - Κατασκευαστές:
GlobTek, Inc. - Περιγραφή:
90W, 19V 4.73A, DESKTOP/EXTERNAL - Σε απόθεμα:
2683

