ZT1001-6
Hammond Manufacturing
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε ZT1001-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε ZT1001-6 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | ZT1001-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hammond Manufacturing |
| Περιγραφή | OUTLET STRIP SURGE PROTECT 6OUT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $43.656 | $41.609 | $40.926 | $39.562 | $36.288 | |
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ZT1001-6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hammond Manufacturing |
| Περιγραφή | OUTLET STRIP SURGE PROTECT 6OUT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1053 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Outlet Strips & Line Transformers CatalogZT SeriesZT1001-6 Drawing |
| Κατηγορία | Γραμμή προστασίας, διανομής, δημιουργία αντιγράφων |
| Βάρος | 2.6 lbs (1.2kg) |
| Τάση - Είσοδος | 120V |
| Τύπος | Outlet Strip, Surge Protector |
| Σειρά | ZT |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | North America |
| Προστασία υπερφόρτωσης | Circuit Breaker(s) |
| Αλλα ονόματα | HM5851 ZT1001-6-ND |
| τοποθέτηση Τύπος | Bench, Wall |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | Not Applicable |
| Γραμμές Media Προστατευόμενη | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Υλικό περιβλήματος | Aluminum |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Ενέργεια | 2000J |
| Τρέχουσες - Max | 15A |
| καλώδιο Μήκος | 6' (1.83m) |
| Connector - Έξοδος AC | NEMA 5-15R |
| Connector - Είσοδος AC | NEMA 5-15P |
| εγκρίσεις | CSA |
| AC Καταστήματα | 6 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Hammond Manufacturing. Διαθέτουμε Hammond Manufacturing ZT1001-6 τεμάχια ZT1001-6 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
JCB34DYRN-S1355 - Κατασκευαστές:
Sullins Connector Solutions - Περιγραφή:
CONN EDGE DUAL FMALE 68POS 0.050 - Σε απόθεμα:
5874

