16351LG
Luxo
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 16351LG με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 16351LG με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 16351LG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Luxo |
| Περιγραφή | LAMP MAGNIFIER 1.75X FLUOR 22W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Δεν ισχύει / Δεν ισχύει |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 16351LG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Luxo |
| Περιγραφή | LAMP MAGNIFIER 1.75X FLUOR 22W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Δεν ισχύει / Δεν ισχύει |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4029 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 16351LG DatasheetMagnifier Brochure |
| Φωτογραφία προϊόντος | 16351LG.jpg |
| Κατηγορία | Εξοπλισμός οπτικής επιθεώρησης |
| Βάρος | 30 lbs (13.6kg) |
| Τάση | 120V |
| Σειρά | IFM |
| τοποθέτηση Τύπος | Base, Weighted |
| Στυλ φακό / Μέγεθος | 3 Diopter (1.75x), 5.00" (127.00mm) Diameter |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Not applicable / Not applicable |
| Λάμπα / μεγεθυντικός φακός Τύπος | Lamp, Magnifier |
| καλώδιο Μήκος | 6' (1.83m) |
| Χρώμα | Light Gray |
| Βολβός | Fluorescent, 22W |
| Μπράτσο | 30.00" (762.0mm) |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Luxo. Διαθέτουμε Luxo 16351LG τεμάχια 16351LG διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
1635010000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERMINAL MARKER WS 10/5 MC SPC - Σε απόθεμα:
3988
- Μέρος#:
1635170000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
CONN TERM BLOCK PCB 5.0MM 4POS - Σε απόθεμα:
4858
- Μέρος#:
1635330000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 8POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
5476
- Μέρος#:
1635350000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
4211
- Μέρος#:
1635140000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
LP2N 5.08/04/90 3.2SN OR - Σε απόθεμα:
38224
- Μέρος#:
1635300000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 5POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
5680
- Μέρος#:
1635120000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
JUMPER 24A 8MM 50POS BLACK - Σε απόθεμα:
4985
- Μέρος#:
1635340000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 9POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
4253
- Μέρος#:
1635160000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
LP2N 5.00/04/90 3.2SN OR - Σε απόθεμα:
34135
- Μέρος#:
1635270000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
4325
- Μέρος#:
1635320000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 7POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
5558
- Μέρος#:
1635000000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TAG MARKER 10X5MM WHT 720/BX - Σε απόθεμα:
1547
- Μέρος#:
1635150000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
CONN TERM BLOCK PCB 5.08MM 4POS - Σε απόθεμα:
48291
- Μέρος#:
1635280000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 3POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
5575
- Μέρος#:
1635310000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 6POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
4499
- Μέρος#:
1635290000 - Κατασκευαστές:
Weidmuller - Περιγραφή:
TERM BLOCK HDR 4POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
4790
