18351LG
Luxo
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 18351LG με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 18351LG με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 18351LG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Luxo |
| Περιγραφή | LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 120V LED |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Δεν ισχύει / Δεν ισχύει |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 18351LG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Luxo |
| Περιγραφή | LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 120V LED |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Δεν ισχύει / Δεν ισχύει |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4645 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 18351LG DatasheetMagnifier Brochure |
| Φωτογραφία προϊόντος | 18351LG.jpg |
| Κατηγορία | Εξοπλισμός οπτικής επιθεώρησης |
| Βάρος | - |
| Τάση | 120V |
| Σειρά | LFM LED |
| τοποθέτηση Τύπος | Base, Weighted |
| Στυλ φακό / Μέγεθος | 3 Diopter (1.75x), 5.00" (127.00mm) Diameter |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Not applicable / Not applicable |
| Λάμπα / μεγεθυντικός φακός Τύπος | Lamp, Magnifier |
| καλώδιο Μήκος | - |
| Χρώμα | Gray |
| Βολβός | LED |
| Μπράτσο | 30.00" (762.0mm) |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Luxo. Διαθέτουμε Luxo 18351LG τεμάχια 18351LG διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
1835177 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
12009
- Μέρος#:
1835193 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
11004
- Μέρος#:
1835122 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
15485
- Μέρος#:
1835274 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
5608
- Μέρος#:
1835135 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
20922
- Μέρος#:
1835258 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
4290
- Μέρος#:
1835119 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
26884
- Μέρος#:
1835151 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
15665
- Μέρος#:
1835245 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
4621
- Μέρος#:
1835164 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
9315
- Μέρος#:
1835232 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
6518
- Μέρος#:
1835229 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
6538
- Μέρος#:
1835180 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
8680
- Μέρος#:
1835106 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
41662
- Μέρος#:
1835261 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
5117
- Μέρος#:
1835290 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 3POS 270DEG 5MM - Σε απόθεμα:
32730
- Μέρος#:
1835287 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 2POS 270DEG 5MM - Σε απόθεμα:
43398
- Μέρος#:
1835203 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
7039
- Μέρος#:
1835216 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
7632
- Μέρος#:
1835148 - Κατασκευαστές:
Phoenix Contact - Περιγραφή:
TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM - Σε απόθεμα:
12352
