MSE14LWH1
Mallory Sonalert Products
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MSE14LWH1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MSE14LWH1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MSE14LWH1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Mallory Sonalert Products |
| Περιγραφή | AUDIO PIEZO INDICATOR 7-14V TH |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.621 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MSE14LWH1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Mallory Sonalert Products |
| Περιγραφή | AUDIO PIEZO INDICATOR 7-14V TH |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5460 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MSE14LWH1 |
| Κατηγορία | Προϊόντα ήχου |
| Εύρος τάσης | 7 ~ 14V |
| Λήξη | PC Pins |
| Τεχνολογία | Piezo |
| Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) | 85dB @ 7V, 30cm |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) |
| Σειρά | MSE |
| Ακροαματικότητα | - |
| Port Τοποθεσία | Top |
| Συσκευασία | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 65°C |
| Τρόπος λειτουργίας | Whooping |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | DC |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.535" (13.60mm) |
| Συχνότητα | 3.95kHz |
| Διάρκεια | 5 SPS |
| κύκλωμα οδηγού | Indicator, Internally Driven |
| Λεπτομερής περιγραφή | Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 50mA 3.95kHz 85dB @ 7V, 30cm Through Hole PC Pins |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 50mA |
| εγκρίσεις | - |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Mallory Sonalert Products. Διαθέτουμε Mallory Sonalert Products MSE14LWH1 τεμάχια MSE14LWH1 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
C0402X7R0J221K020BC - Κατασκευαστές:
TDK Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 220PF 6.3V X7R 01005 - Σε απόθεμα:
1370284

