SCE016LD3MP1F
Mallory Sonalert Products
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SCE016LD3MP1F με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SCE016LD3MP1F με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | SCE016LD3MP1F |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Mallory Sonalert Products |
| Περιγραφή | AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.196 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SCE016LD3MP1F |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Mallory Sonalert Products |
| Περιγραφή | AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2150 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SCE016LD3MP1F Drawing |
| Κατηγορία | Προϊόντα ήχου |
| Εύρος τάσης | 6 ~ 16V |
| Λήξη | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Τεχνολογία | Piezo |
| Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) | 85dB @ 6V, 61cm |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 1.692" Dia (42.98mm) |
| Σειρά | SCE |
| Ακροαματικότητα | - |
| Port Τοποθεσία | Top |
| Συσκευασία | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Τρόπος λειτουργίας | Pulse, Medium |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | DC |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 1.399" (35.54mm) |
| Συχνότητα | 2.9kHz |
| Διάρκεια | 5 PPS |
| κύκλωμα οδηγού | Indicator, Internally Driven |
| Λεπτομερής περιγραφή | Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2.9kHz 85dB @ 6V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 40mA |
| εγκρίσεις | cUL, UL |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Mallory Sonalert Products. Διαθέτουμε Mallory Sonalert Products SCE016LD3MP1F τεμάχια SCE016LD3MP1F διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SCE016LD3FP1B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2705
- Μέρος#:
SCE016LD3SS7B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2421
- Μέρος#:
SCE016LD3QP1B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2145
- Μέρος#:
SCE016LD3SD5B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2472
- Μέρος#:
SCE016LD3SS1B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2070
- Μέρος#:
SCE016LD3SU1B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2570
- Μέρος#:
SCE016LD3ED5B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2558
- Μέρος#:
SCE016MD2CT1B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
4077
- Μέρος#:
SCE016LD3MG3S - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
1817
- Μέρος#:
SCE016LD3DP3B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2027
- Μέρος#:
SCE016LD3SR4B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2098
- Μέρος#:
SCE016LD3SP1B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2528
- Μέρος#:
SCE016LD3DP3S - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2421
- Μέρος#:
SCE016LD3DT7B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2508
- Μέρος#:
SCE016LD3MG3B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
1705
- Μέρος#:
SCE016LD3MP1B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2415
- Μέρος#:
SCE016LD3SR3B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2107
- Μέρος#:
SCE016LD3MG5B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
1631
- Μέρος#:
SCE016LD3DT8B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2313
- Μέρος#:
SCE016LD3SU2B - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2617

