DS1251W-120+
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε DS1251W-120+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε DS1251W-120+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | DS1251W-120+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC RTC PHANTOM PAR 32-DIP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.419 | $15.599 | $14.397 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $13.677 | $12.378 | $11.76 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | DS1251W-120+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC RTC PHANTOM PAR 32-DIP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 3214 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | DS1251, P |
| Φωτογραφία προϊόντος | DS1251W-120+.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία | - |
| Τάσης - Προμήθεια | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Τύπος | Phantom Time Chip |
| Μορφή ώρας | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-EDIP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-DIP Module (0.600", 15.24mm) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μέγεθος μνήμης | 512KB |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| διασύνδεση | Parallel |
| Χαρακτηριστικά | Leap Year, NVSRAM |
| Λεπτομερής περιγραφή | Real Time Clock (RTC) IC Phantom Time Chip 512KB Parallel 32-DIP Module (0.600", 15.24mm) |
| Μορφή ημερομηνίας | YY-MM-DD-dd |
| Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) | 7mA @ 3.3V |
| Αριθμός μέρους βάσης | DS1251 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated DS1251W-120+ τεμάχια DS1251W-120+ διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
DS1251W-120 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 32-DIP - Σε απόθεμα:
4488
- Μέρος#:
DS1250YL-70-IND - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34LPM - Σε απόθεμα:
5121
- Μέρος#:
DS1251WP-120+C02 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 34PWRCP - Σε απόθεμα:
4638
- Μέρος#:
DS1250YP-70+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34PWRCAP - Σε απόθεμα:
893
- Μέρος#:
DS1250YP-100+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34PWRCAP - Σε απόθεμα:
4591
- Μέρος#:
DS1251WP-C02+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 34PWRCP - Σε απόθεμα:
5524
- Μέρος#:
DS1250YP-70IND+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34PWRCAP - Σε απόθεμα:
669
- Μέρος#:
DS1251WP-120+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 34-PCM - Σε απόθεμα:
2302
- Μέρος#:
DS1251WP-C01+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 34PWRCP - Σε απόθεμα:
5636
- Μέρος#:
DS1251WP-120IND - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 34-PCM - Σε απόθεμα:
5550
- Μέρος#:
DS1250YL-100 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34LPM - Σε απόθεμα:
4991
- Μέρος#:
DS1250YP-70IND - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34PWRCAP - Σε απόθεμα:
4565
- Μέρος#:
DS1250YP-70 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34PWRCAP - Σε απόθεμα:
4476
- Μέρος#:
DS1250YL-70 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34LPM - Σε απόθεμα:
6007
- Μέρος#:
DS1251W-120IND - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 32-DIP - Σε απόθεμα:
4627
- Μέρος#:
DS1251WP-120IND+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 34-PCM - Σε απόθεμα:
1703
- Μέρος#:
DS1251WP-120 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 34-PCM - Σε απόθεμα:
4279
- Μέρος#:
DS1250YP-100 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 4M PARALLEL 34PWRCAP - Σε απόθεμα:
4285
- Μέρος#:
DS1251W-120IND+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC RTC PHANTOM PAR 32-DIP - Σε απόθεμα:
1918
- Μέρος#:
DS1251WP-120+C01 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC NVSRAM 34PWRCP - Σε απόθεμα:
4474
