MAX1565ETJ+T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1565ETJ+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1565ETJ+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX1565ETJ+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC DGTL CAM PWR-SUP 5CH 32TQFN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.047 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX1565ETJ+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC DGTL CAM PWR-SUP 5CH 32TQFN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 34217 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX1565Part Numbering System |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX1565ETJ+T.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Έξοδος | 3.3V, 1.25 V ~ 5.5 V |
| Τάση - Είσοδος | 0.7 V ~ 5.5 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Εξόδων | 5 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | - Controller/Converter, Digital Cameras Voltage Regulator IC 5 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX1565 |
| εφαρμογές | Controller/Converter, Digital Cameras |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX1565ETJ+T τεμάχια MAX1565ETJ+T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX156AEWI+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT 4CH T/H&REF 28-SOIC - Σε απόθεμα:
6065
- Μέρος#:
MAX1563ETC+TGC1 - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CURR-LIM SW SNGL PROG 12TQFN - Σε απόθεμα:
29441
- Μέρος#:
MAX1566ETL+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DGTL CAM PWR-SUP 6CH 40TQFN - Σε απόθεμα:
6001
- Μέρος#:
MAX1567ETL+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DGTL CAM PWR-SUP 6CH 40TQFN - Σε απόθεμα:
27934
- Μέρος#:
MAX1563ETC+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CURR-LIM SW SNGL PROG 12-TQFN - Σε απόθεμα:
66315
- Μέρος#:
MAX156ACWI - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 4CH 8BIT T/H HISPD 28SOIC - Σε απόθεμα:
4665
- Μέρος#:
MAX156BCNG - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 4CH 8BIT T/H HISPD 24-DIP - Σε απόθεμα:
5897
- Μέρος#:
MAX1562HESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CURR-LIM SW SNGL PROG 8-SOIC - Σε απόθεμα:
77021
- Μέρος#:
MAX1564ETE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TRIPLE USB SW 1.2A 16-TQFN - Σε απόθεμα:
46383
- Μέρος#:
MAX1566ETL+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DGTL CAM PWR-SUP 6CH 40TQFN - Σε απόθεμα:
33162
- Μέρος#:
MAX1564ETE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TRIPLE USB SW 1.2A 16-TQFN - Σε απόθεμα:
53353
- Μέρος#:
MAX1562ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CURR-LIM SW SNGL PROG 8-SOIC - Σε απόθεμα:
86271
- Μέρος#:
MAX1565ETJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DGTL CAM PWR-SUP 5CH 32TQFN - Σε απόθεμα:
29984
- Μέρος#:
MAX1563ETC+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CURR-LIM SW SNGL PROG 12-TQFN - Σε απόθεμα:
70420
- Μέρος#:
MAX156AEWI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT 4CH T/H&REF 28-SOIC - Σε απόθεμα:
5277
- Μέρος#:
MAX1567ETL+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DGTL CAM PWR-SUP 6CH 40TQFN - Σε απόθεμα:
30866
- Μέρος#:
MAX1562ESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CURR-LIM SW SNGL PROG 8-SOIC - Σε απόθεμα:
67763
- Μέρος#:
MAX156ACWI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT 4CH T/H&REF 28-SOIC - Σε απόθεμα:
7559
- Μέρος#:
MAX1562HESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CURR-LIM SW SNGL PROG 8-SOIC - Σε απόθεμα:
87028
- Μέρος#:
MAX156ACNG+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT 8CH T/H&REF 24-DIP - Σε απόθεμα:
4797
