MAX1667EAP+
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1667EAP+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1667EAP+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX1667EAP+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC SMART BATT CHGR LEVEL2 20SSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.365 | $6.046 | $4.408 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $4.188 | $2.96 | $2.857 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX1667EAP+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC SMART BATT CHGR LEVEL2 20SSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 11485 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Part Numbering SystemMAX1667 |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάση - Προμήθεια (Max) | 28V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-SSOP |
| Σειρά | - |
| Προγραμματιζόμενα χαρακτηριστικά | - |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμό των κυττάρων | - |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| διασύνδεση | I²C |
| Προστασία σφαλμάτων | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Charger IC Multi-Chemistry 20-SSOP |
| Τρέχουσα - Φόρτιση | - |
| Φορτίστε Τρέχουσα - Max | 4A, 3A, 1A |
| Τάση μπαταρίας | 18.4V (Max) |
| Χημεία μπαταρίας | Multi-Chemistry |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX1667 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX1667EAP+ τεμάχια MAX1667EAP+ διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
7208P1HCBE - Κατασκευαστές:
C&K - Περιγραφή:
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V - Σε απόθεμα:
7513

