MAX1685EEE+T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1685EEE+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1685EEE+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX1685EEE+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC REG BUCK ADJ/3.3V 1A 16QSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.502 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX1685EEE+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC REG BUCK ADJ/3.3V 1A 16QSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 24242 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Part Numbering SystemMAX1684-85 |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX1685EEE+T.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) | 1.25V (3.3V) |
| Τάσης - εξόδου (Max) | 14V |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 2.7V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 14V |
| τοπολογία | Buck |
| σύγχρονη ανορθωτή | Yes |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-QSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Τύπος εξόδου | Adjustable (Fixed) |
| Διαμόρφωση εξόδου | Positive |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λειτουργία | Step-Down |
| Συχνότητα - Αλλαγή | 600kHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 1.25V (3.3V) 1 Output 1A 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Τρέχουσες - εξόδου | 1A |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX1685 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX1685EEE+T τεμάχια MAX1685EEE+T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX1685EEE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/3.3V 1A 16QSOP - Σε απόθεμα:
21547
- Μέρος#:
MAX1685EEE-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/3.3V 1A 16QSOP - Σε απόθεμα:
4259
- Μέρος#:
MAX1686EUA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHARGE PUMP SIM CARD 8UMAX - Σε απόθεμα:
54992
- Μέρος#:
MAX16841ASA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC - Σε απόθεμα:
4582
- Μέρος#:
MAX1684EEE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/3.3V 1A 16QSOP - Σε απόθεμα:
22284
- Μέρος#:
MAX16841EVKIT# - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL BOARD LED DRIVER - Σε απόθεμα:
4898
- Μέρος#:
MAX1684EEE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/3.3V 1A 16QSOP - Σε απόθεμα:
26370
- Μέρος#:
MAX1686EUA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHRG PUMP FOR SIM CARD 8-UMAX - Σε απόθεμα:
5816
- Μέρος#:
MAX1684EEE - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/3.3V 1A 16QSOP - Σε απόθεμα:
4666
- Μέρος#:
MAX1685EEE - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/3.3V 1A 16QSOP - Σε απόθεμα:
4920
- Μέρος#:
MAX16842ASA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC OFFLINE LED DRIVER DIM SOIC - Σε απόθεμα:
5934
- Μέρος#:
MAX16841EVKIT+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
WIDE INPUT OFFLINE LED DRIVER - Σε απόθεμα:
5700
- Μέρος#:
MAX1685EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVALUATION KIT FOR MAX1685 - Σε απόθεμα:
5560
- Μέρος#:
MAX1686HEUA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHARGE PUMP SIM CARD 8UMAX - Σε απόθεμα:
54996
- Μέρος#:
MAX1686EUA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHARGE PUMP SIM CARD 8UMAX - Σε απόθεμα:
58879
- Μέρος#:
MAX1686HEUA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHRG PUMP FOR SIM CARD 8-UMAX - Σε απόθεμα:
4420
- Μέρος#:
MAX1687ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BST ADJ 0.73A SYNC 8SOIC - Σε απόθεμα:
30764
- Μέρος#:
MAX1687ESA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BST ADJ 0.73A SYNC 8SOIC - Σε απόθεμα:
4317
- Μέρος#:
MAX1686HEUA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHARGE PUMP SIM CARD 8UMAX - Σε απόθεμα:
56234
- Μέρος#:
MAX16842ASA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC OFFLINE LED DRIVER DIM SOIC - Σε απόθεμα:
4243
