MAX1687EUE+T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1687EUE+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1687EUE+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX1687EUE+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC REG BOOST ADJ 0.73A 16TSSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX1687EUE+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC REG BOOST ADJ 0.73A 16TSSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4310 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX1687,88Part Numbering System |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) | 1.25V |
| Τάσης - εξόδου (Max) | 6V |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 2.7V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 6V |
| τοπολογία | Boost |
| σύγχρονη ανορθωτή | Yes |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Τύπος εξόδου | Adjustable |
| Διαμόρφωση εξόδου | Positive |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λειτουργία | Step-Up |
| Συχνότητα - Αλλαγή | 1MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.25V 1 Output 730mA (Switch) 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Τρέχουσες - εξόδου | 730mA (Switch) |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX1687 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX1687EUE+T τεμάχια MAX1687EUE+T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX16900AUE/V+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK 2A 16-TSSOP - Σε απόθεμα:
5361
- Μέρος#:
MAX1686EUA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHARGE PUMP SIM CARD 8UMAX - Σε απόθεμα:
54992
- Μέρος#:
MAX1686EUA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHARGE PUMP SIM CARD 8UMAX - Σε απόθεμα:
58879
- Μέρος#:
MAX1687ESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BST ADJ 0.73A SYNC 8SOIC - Σε απόθεμα:
5868
- Μέρος#:
MAX1686HEUA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHRG PUMP FOR SIM CARD 8-UMAX - Σε απόθεμα:
4420
- Μέρος#:
MAX1688ESA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BST ADJ 0.73A SYNC 8SOIC - Σε απόθεμα:
4568
- Μέρος#:
MAX1687EUE - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BOOST ADJ 0.73A 16TSSOP - Σε απόθεμα:
5283
- Μέρος#:
MAX1687ESA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BST ADJ 0.73A SYNC 8SOIC - Σε απόθεμα:
4317
- Μέρος#:
MAX1688EUE - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BOOST ADJ 0.73A 16TSSOP - Σε απόθεμα:
5405
- Μέρος#:
MAX1688ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BST ADJ 0.73A SYNC 8SOIC - Σε απόθεμα:
36775
- Μέρος#:
MAX16901GEE/V+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK 1A 16-QSOP - Σε απόθεμα:
4567
- Μέρος#:
MAX16901GEE/V+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK 1A 16-QSOP - Σε απόθεμα:
4077
- Μέρος#:
MAX1686HEUA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHARGE PUMP SIM CARD 8UMAX - Σε απόθεμα:
54996
- Μέρος#:
MAX16900AUE/V+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK 2A 16-TSSOP - Σε απόθεμα:
5854
- Μέρος#:
MAX1687ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BST ADJ 0.73A SYNC 8SOIC - Σε απόθεμα:
30764
- Μέρος#:
MAX1686HEUA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHARGE PUMP SIM CARD 8UMAX - Σε απόθεμα:
56234
- Μέρος#:
MAX1688EUE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BOOST ADJ 0.73A 16TSSOP - Σε απόθεμα:
5967
- Μέρος#:
MAX1688EUE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BOOST ADJ 0.73A 16TSSOP - Σε απόθεμα:
5386
- Μέρος#:
MAX1687EUE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BOOST ADJ 0.73A 16TSSOP - Σε απόθεμα:
4498
- Μέρος#:
MAX1688ESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BST ADJ 0.73A SYNC 8SOIC - Σε απόθεμα:
4330

