MAX17482GTL+T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX17482GTL+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX17482GTL+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX17482GTL+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CTLR PWM DUAL IMVP-6.5 40TQFN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.107 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX17482GTL+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CTLR PWM DUAL IMVP-6.5 40TQFN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 16136 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX17(021, 028, 482)Part Numbering System |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Έξοδος | 0.013 V ~ 1.5 V |
| Τάση - Είσοδος | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 40-TQFN-EP (5x5) |
| Σειρά | Quick-PWM™ |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | Quick-PWM™ Controller, Intel IMVP-6, IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 40-TQFN-EP (5x5) |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX17482 |
| εφαρμογές | Controller, Intel IMVP-6, IMVP-6.5™ |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX17482GTL+T τεμάχια MAX17482GTL+T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX17497BATE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC OFF-LINE CONVERTER 16TQFN - Σε απόθεμα:
30021
- Μέρος#:
MAX1748EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
KIT EVAL FOR MAX1748 MAX1779 - Σε απόθεμα:
1388
- Μέρος#:
MAX17497AATE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC OFF-LINE CONVERTER 16TQFN - Σε απόθεμα:
35580
- Μέρος#:
MAX1745AUB+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG CTRLR BUCK 10UMAX - Σε απόθεμα:
23147
- Μέρος#:
MAX1747EUP+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHRG-PUMP TRPL TFTLCD 20TSSOP - Σε απόθεμα:
17798
- Μέρος#:
MAX17497AATE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC OFF-LINE CONVERTER 16TQFN - Σε απόθεμα:
71492
- Μέρος#:
MAX1745EUB+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG CTRLR BUCK 10UMAX - Σε απόθεμα:
24471
- Μέρος#:
MAX17480GTL+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTRLR SERIAL VID 40-TQFN - Σε απόθεμα:
25087
- Μέρος#:
MAX17480EVKIT+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVALUATION KIT FOR MAX17480 - Σε απόθεμα:
587
- Μέρος#:
MAX17497BATE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC OFF-LINE CONVERTER 16TQFN - Σε απόθεμα:
59948
- Μέρος#:
MAX1748EUE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP - Σε απόθεμα:
58120
- Μέρος#:
MAX1747EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
KIT EVALUATION FOR MAX1747 - Σε απόθεμα:
5558
- Μέρος#:
MAX1748EUE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP - Σε απόθεμα:
48549
- Μέρος#:
MAX17480GTL+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTRLR SERIAL VID 40-TQFN - Σε απόθεμα:
11601
- Μέρος#:
MAX17497AEVKIT# - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT FOR MAX17497 - Σε απόθεμα:
1068
- Μέρος#:
MAX1745EUB+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG CTRLR BUCK 10UMAX - Σε απόθεμα:
26133
- Μέρος#:
MAX1747EUP+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CHRG-PUMP TRPL TFTLCD 20TSSOP - Σε απόθεμα:
27594
- Μέρος#:
MAX17482GTL+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTLR PWM DUAL IMVP-6.5 40TQFN - Σε απόθεμα:
15315
- Μέρος#:
MAX17491GTA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC MOSFET DVR NOTEBOOK - Σε απόθεμα:
61811
- Μέρος#:
MAX17491GTA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC MOSFET DVR NOTEBOOK - Σε απόθεμα:
67815

