MAX1779EUE+
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1779EUE+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX1779EUE+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX1779EUE+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.452 | $1.379 | $1.006 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $0.956 | $0.675 | $0.664 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX1779EUE+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 55589 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX1779Part Numbering System |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Έξοδος | 2.7 V ~ 13 V |
| Τάση - Είσοδος | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Εξόδων | 3 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 3 Output 16-TSSOP |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX1779 |
| εφαρμογές | Converter, TFT LCD |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX1779EUE+ τεμάχια MAX1779EUE+ διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX17823AGCB+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC BATT MGMT CTRLR LQFP - Σε απόθεμα:
5801
- Μέρος#:
MAX17761EVKITB# - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL BOARD FOR MAX17761 5V OUT - Σε απόθεμα:
2689
- Μέρος#:
MAX17823AGCB/V+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC BATT MGMT CTRLR LQFP - Σε απόθεμα:
4241
- Μέρος#:
MAX1779EUE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP - Σε απόθεμα:
63226
- Μέρος#:
MAX1778EUG+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DCDC CONV MULTI OUT 24TSSOP - Σε απόθεμα:
20466
- Μέρος#:
MAX1776EUA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/5V 0.6A 8UMAX - Σε απόθεμα:
5730
- Μέρος#:
MAX1778EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
KIT EVAL MAX1778 MAX1880/81/82 - Σε απόθεμα:
4946
- Μέρος#:
MAX177CWG - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC LP 10BIT CMOS T/H 24-SOIC - Σε απόθεμα:
5830
- Μέρος#:
MAX1776EUA-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/5V 0.6A 8UMAX - Σε απόθεμα:
4973
- Μέρος#:
MAX1776EUA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/5V 0.6A 8UMAX - Σε απόθεμα:
22162
- Μέρος#:
MAX17811GTL+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTLR 3PH AMD SVI1 CPU TQFN - Σε απόθεμα:
11564
- Μέρος#:
MAX1779EUE - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV LP 3OUT TFT LCD 16-TSSOP - Σε απόθεμα:
4634
- Μέρος#:
MAX17811EVKIT# - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
KIT EVAL FOR THE MAX17811 - Σε απόθεμα:
1224
- Μέρος#:
MAX1776EUA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG BUCK ADJ/5V 0.6A 8UMAX - Σε απόθεμα:
15275
- Μέρος#:
MAX177CNG - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC LP 10BIT CMOS T/H 24-DIP - Σε απόθεμα:
4201
- Μέρος#:
MAX17811GTL+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTLR 3PH AMD SVI1 CPU TQFN - Σε απόθεμα:
16835
- Μέρος#:
MAX1778EUG+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DCDC CONV MULTI OUT 24TSSOP - Σε απόθεμα:
23617
- Μέρος#:
MAX1777EEI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG QD BUCK/LINEAR 28QSOP - Σε απόθεμα:
4860
- Μέρος#:
MAX17823AGCB+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC BATT MGMT CTRLR LQFP - Σε απόθεμα:
4776
- Μέρος#:
MAX177CNG+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 10BIT W/ T/H 24-DIP - Σε απόθεμα:
8355

