MAX734CSA+T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX734CSA+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX734CSA+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX734CSA+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC SUPPLY PROG MEM 8-SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.847 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX734CSA+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC SUPPLY PROG MEM 8-SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 41715 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX734Part Numbering System |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Έξοδος | 12V |
| Τάση - Είσοδος | 3 V ~ 12 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | - Converter, Flash Memory Voltage Regulator IC 1 Output 8-SOIC |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX734 |
| εφαρμογές | Converter, Flash Memory |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX734CSA+T τεμάχια MAX734CSA+T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SM2615FTR619 - Κατασκευαστές:
Stackpole Electronics, Inc. - Περιγραφή:
RES 0.619 OHM 1% 1W 2615 - Σε απόθεμα:
126982

