MAX8744ETJ+T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8744ETJ+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8744ETJ+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX8744ETJ+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CNTRLR PWR SUP QUAD 32TQFN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.037 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX8744ETJ+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CNTRLR PWR SUP QUAD 32TQFN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 17642 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX8744.45Part Numbering System |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX8744ETJ+T.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Έξοδος | 3.3V, 5V, 1 V ~ 26 V |
| Τάση - Είσοδος | 6 V ~ 26 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-TQFN (5x5) |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Αλλα ονόματα | MAX8744ETJ+T-ND MAX8744ETJ+TTR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Εξόδων | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 4 Output 32-TQFN (5x5) |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX8744 |
| εφαρμογές | Controller, Notebook Power System |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX8744ETJ+T τεμάχια MAX8744ETJ+T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
ATS-16F-25-C1-R0 - Κατασκευαστές:
Advanced Thermal Solutions, Inc. - Περιγραφή:
HEATSINK 60X60X25MM XCUT - Σε απόθεμα:
22809
