MAX8805ZEWEDD+T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8805ZEWEDD+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8805ZEWEDD+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX8805ZEWEDD+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CONV STP-DN PWM 600MA 16WLP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX8805ZEWEDD+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CONV STP-DN PWM 600MA 16WLP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4669 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX8805W-ZPart Numbering System |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX8805ZEWEDD+T.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Έξοδος | 0.4 V ~ 5.5 V |
| Τάση - Είσοδος | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-WLP (2x2) |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-UFBGA, WLCSP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | - Converter, WCDMA PA Power Voltage Regulator IC 1 Output 16-WLP (2x2) |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX8805 |
| εφαρμογές | Converter, WCDMA PA Power |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX8805ZEWEDD+T τεμάχια MAX8805ZEWEDD+T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MTMM-110-06-G-S-285 - Κατασκευαστές:
Samtec, Inc. - Περιγραφή:
2MM TERMINAL STRIP - Σε απόθεμα:
44428
