MX15KP100A
Microsemi
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MX15KP100A με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MX15KP100A με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MX15KP100A |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 100V 162V CASE 5A |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.985 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MX15KP100A |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 100V 162V CASE 5A |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1486 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | M15KP22A - 280CA, e3 |
| Φωτογραφία προϊόντος | MX15KP100A.jpg |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος |
| Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 100V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 162V |
| Τάση - Ανάλυση (Min) | 111V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 |
| Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Case 5A (DO-204AR) |
| Σειρά | Military, MIL-PRF-19500 |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 15000W (15kW) |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-204AR, Axial |
| Αλλα ονόματα | 1086-9295 1086-9295-MIL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 93A |
| Χωρητικότητα @ Συχνότητα | - |
| εφαρμογές | General Purpose |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Microsemi. Διαθέτουμε Microsemi MX15KP100A τεμάχια MX15KP100A διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MX1220 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS - Σε απόθεμα:
4124
- Μέρος#:
MX15KP120A - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 120V 193V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1805
- Μέρος#:
MX1216 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS - Σε απόθεμα:
4983
- Μέρος#:
MX1220DIN - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN - Σε απόθεμα:
5921
- Μέρος#:
MX15KP100CA - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 100V 162V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1344
- Μέρος#:
MX1230DIN - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN - Σε απόθεμα:
4406
- Μέρος#:
MX15KP120CA - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 120V 193V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1796
- Μέρος#:
MX15KP120AE3 - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 120V 193V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1536
- Μέρος#:
MX1230 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS - Σε απόθεμα:
5251
- Μέρος#:
MX15KP110CA - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 110V 178V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1560
- Μέρος#:
MX13030 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC 30A CHASSIS - Σε απόθεμα:
3995
- Μέρος#:
MX15KP110CAE3 - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 110V 178V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1635
- Μέρος#:
MX15KP100CAE3 - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 100V 162V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1485
- Μέρος#:
MX15KP110AE3 - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 110V 178V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1532
- Μέρος#:
MX13150 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC/VAC 150A CHAS - Σε απόθεμα:
50
- Μέρος#:
MX13050 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC 50A CHASSIS - Σε απόθεμα:
4642
- Μέρος#:
MX15KP110A - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 110V 178V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1455
- Μέρος#:
MX15KP100AE3 - Κατασκευαστές:
Microsemi - Περιγραφή:
TVS DIODE 100V 162V CASE 5A - Σε απόθεμα:
1703
- Μέρος#:
MX1216DIN - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN - Σε απόθεμα:
4629
- Μέρος#:
MX13100 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
LINE FILTER 250VDC 100A CHASSIS - Σε απόθεμα:
5807
