Σπίτι > Προϊόντα > Δοκιμή και μέτρηση > Σέτ αγωγών μετρήσεων - μπανάνα, διεπαφή μετρητή > 5291A-60-2
5291A-60-2
Pomona Electronics
  • 5291A-60-2.jpg
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 5291A-60-2 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5291A-60-2
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
In Stock 4797 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Υποβάλετε αίτημα για προσφορά σε ποσότητες μεγαλύτερες από αυτές που εμφανίζονται.
Ποσότητα:
Σύνολο:
Product parameter
Αριθμός μέρος 5291A-60-2
Διαθέσιμη ποσότητα 4797 pcs
Φύλλο δεδομένων 5291A Model
Κατηγορία Δοκιμή και μέτρηση
Gauge Wire 12 AWG
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Τύπος Patch Cord
Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 5291A
Ακροαματικότητα CAT III 1000V, IEC 1010
Αλλα ονόματα 1911579
5291A-60-2-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Λεπτομερής περιγραφή 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 1000V (1kV)
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red
Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 60.0" (1524.00mm)
2ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
1ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
52922-1 Image
52921-1 Image
5291A-60-0 Image
  • Μέρος#:5291A-60-0