SR301C224KART
AVX Corporation
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SR301C224KART με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SR301C224KART με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | SR301C224KART |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AVX Corporation |
| Περιγραφή | CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.143 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SR301C224KART |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AVX Corporation |
| Περιγραφή | CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 138828 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SR SkyCap® Series |
| Φωτογραφία προϊόντος | SR301C224KART.jpg |
| Κατηγορία | Πυκνωτές |
| Τάση - Ονομαστική | 100V |
| Ανοχή | ±10% |
| Πάχος (Max) | - |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | X7R |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Σειρά | SkyCap® SR |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | Radial |
| Αλλα ονόματα | 478-7712 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| μόλυβδος Style | Straight |
| μόλυβδος Απόσταση | 0.200" (5.08mm) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| χωρητικότητα | 0.22µF |
| εφαρμογές | General Purpose |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς AVX Corporation. Διαθέτουμε AVX Corporation SR301C224KART τεμάχια SR301C224KART διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SR301C124KAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.12UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
160270
- Μέρος#:
SR301C334JARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
68973
- Μέρος#:
SR301C274KAA - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.27UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
124652
- Μέρος#:
SR301C224MAATR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
183554
- Μέρος#:
SR301C224JAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
103852
- Μέρος#:
SR301C274JAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.27UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
74654
- Μέρος#:
SR301C334KARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
111408
- Μέρος#:
SR301C105KARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
79444
- Μέρος#:
SR301C154JARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.15UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
114710
- Μέρος#:
SR301C274KAT - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.27UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
120057
- Μέρος#:
SR301C224KAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
268327
- Μέρος#:
SR301C274KAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.27UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
5092
- Μέρος#:
SR301C154KAA - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.15UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
171173
- Μέρος#:
SR301C334KAA - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
88424
- Μέρος#:
SR301C334JAATR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
71877
- Μέρος#:
SR301C224KAATR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
251580
- Μέρος#:
SR301C224KAA - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
180486
- Μέρος#:
SR301C154KARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.15UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
172313
- Μέρος#:
SR301C224MARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
140995
- Μέρος#:
SR301C184KAA - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.18UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
171708
